Home Įdomybės Matematikas pateikė lygties sprendimą, kuris padalijo internetą į 2 dalis

Matematikas pateikė lygties sprendimą, kuris padalijo internetą į 2 dalis

by adminas
1161 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Matematinę užduotį galutinai išsprendė matematinė lygtis, padalinusi internetą į dvi stovyklas .

Prieš kelias dienas „ Twitter“ buvo paskelbta paprasta iš pirmo žvilgsnio užduotis. Į paštą buvo įtraukta 4 tūkst. Retweetų, 15 tūkst. Patinka ir beveik tapo interneto karo priežastimi.

Į keblią lygtį buvo du atsakymai.

Pusė tinklo gavo 16 rezultatą, antroji pusė – vieną. Penkias dienas „Twitter“ mėgdžiojo neraštingumą ir siūlė atnaujinti mokyklos programą.

Todėl leidinys „ Mail Online“ kreipėsi į matematikos profesoriaus pareigas Hanne Fry pažengusiųjų erdvinės analizės centre. Ji susipažino su matematiniu teiginio teiginiu ir teigė, kad problema buvo dviprasmiška lygties rašyba.

„Skliaustus (2 + 2) gana lengva išsiaiškinti – tai lygu keturiems. Bet ką reiškia likusi lygtis? Ar tai 8 ÷ (2 × 4) = 1? Ar tai yra (8 ÷ 2) × 4 = 16? “ Ji stebėjosi.

Todėl, jos nuomone, teisūs tiek tie, kurie gavo atsakymą 16, tiek tie, kurie gavo vienetą: viskas priklauso nuo to, kaip jūs skaičiuojate.

Pirma, skirtingos mokyklos moko skirtingų veiksmų kursų. Antra, tokiais atvejais, norėdami išvengti nesusipratimų, jie dažniausiai naudoja trupmeninį žymėjimą, o ne padalijimo ženklą.

Trumpai tariant, tai tik blogai parašytas pavyzdys. Taigi jūsų atsakymas vis tiek svarbus 🙂

Beje, ką tu padarei?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA