Home Įdomybės Kuris čiaupas leis vandeniui tekėti greičiau? Atsakymas jums pasakys apie jūsų intelekto lygį.

Kuris čiaupas leis vandeniui tekėti greičiau? Atsakymas jums pasakys apie jūsų intelekto lygį.

by adminas
883 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Terminą „IQ“ XIX amžiaus pabaigoje įvedė prancūzų psichologas Alfredas Binetas. Jo tikslas buvo nustatyti žmogaus psichinės raidos ribas ir suskirstyti didelę dalį gyventojų pagal duotus parametrus. Jei skaitėte Aldouso Huxley knygą „Drąsus naujas pasaulis“, tada žinote, kad tais laikais ši idėja buvo gana populiari.

„Binet“ skalėje daugumos žmonių intelekto koeficientas yra nuo 85 iki 114. Jei tavo balas mažesnis, gali negalvoti labai greitai.

Didesni skaičiai rodo lankstų protą. Geniai įgyja daugiau nei 130.

Testas, kurį turite išlaikyti, leis išmatuoti intelekto lygį. Atidžiai pagalvokite, per kurį čiaupą vanduo tekės greičiau!

Jei pasirinkote krano numerį 1

Galbūt nesate protingiausias pasaulyje, tačiau jūsų intelektas gali peržengti vidutinio žmogaus ribas. Dažnai rasite originalių sprendimų, tačiau apsiribokite ir nesidalykite jais su kitais, kad išvengtumėte pajuokos. Išbandykite ir pamatysite, kaip vis daugiau galvojate apie mintis.

Jei pasirinkote krano numerį 2

Jūs neturite aukšto protinio išsivystymo lygio, tačiau žinote, kaip nukreipti kitų intelektą teisinga linkme. Visur aplink jus matote galimybes ir esate pasirengęs įveikti kliūtis, kad naudotumėte kitų sugebėjimus kaip savo.

Jei pasirinkote kraną Nr. 3

Jūs aiškiai mąstote originaliai. Tikriausiai aplinkiniai žmonės tavęs nelabai gerbia, nes jie negali sekti tavo mąstymo būdo. Nepaisant to, jei atidžiai pranešite savo tikslus ir strategijas kitiems žmonėms, intelekto ir efektyvumo augimas neužtruks. 

Jei pasirinkote krano numerį 4

Jūs esate praktiškai genijus – viskas, kas liko, yra rasti tinkamus žmones ir duomenis. Užuot išleidę talentus smulkmenoms, susikoncentruokite ir priverskite smegenis dirbti prie tikrai vertų dalykų, kad atskleistumėte visą savo potencialą.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA