Home Įdomybės Kurį vyrą iš nuotraukos jūs pasirenkate? Tai parodys, ko ieškote iš partnerio

Kurį vyrą iš nuotraukos jūs pasirenkate? Tai parodys, ko ieškote iš partnerio

by adminas
86 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Sėkmingi santykiai grindžiami keliais svarbiais veiksniais. Partneriai turi pasitikėti vienas kitu, bendromis vertybėmis ir panašiais interesais.

Tačiau nenusiminkime: pirmas dalykas, kuris mus traukia žmoguje, yra jo išvaizda – tai, kas jį išskiria iš minios.

Kuris iš paveikslėlyje pavaizduotų vyrų jums atrodo patraukliausias? Pagalvok ir padaryk savo pasirinkimą.

Ar padarei? Dabar perskaitykite, ką tai sako apie jus:

Vyras numeris 1.

Jums reikia nuolatinės priežiūros ir dėmesio, priimti sunkius sprendimus ir dažnai juos keisti, nes kartais patys nežinote, ko norite.

Vyras jaučia nepakankamą dėmesį, tampa niūrus, o santykiai greitai išblėsta. Šalia vyro svarbu, kad jaustumėtės lyg už akmens sienos, kad jis prisiimtų atsakomybę ir įgyvendintų jūsų norus.

Vyras numeris 2.

Svarbu, kad jaustumėtės reikalinga, o mylimam žmogui – tiesiog nepakeičiama. Esate pasirengęs atiduoti visą save artimiesiems ir net kartais nuo to pavargę jūs visi nesavanaudiškai skubate spręsti jų problemas, nes esate visiškai tikri, kad jie dings be jūsų. Jūsų idealus vyras turėtų laimingai ištirpti rūpestingose ​​rankose ir susitaikyti su dominuojančia moters padėtimi santykiuose.

Vyras numeris 3.

Esate stiprus ir savarankiškas asmuo ir netoleruosite, jei santykiuose kas nors kėsinsis į jūsų nepriklausomybę. Jums labai svarbu turėti savo asmeninę erdvę, o jūs norite pamatyti savo pomėgių ratą subrendusį partnerį, kuris yra pasirengęs jumis pasitikėti ir suteikti visišką veiksmų laisvę. Tuo pačiu metu jūs esate pasirengęs atsakyti jam tuo pačiu. Jūsų idealus partneris yra vyras, kuris nepadarys jums spaudimo ir stengsis kontroliuoti kiekvieną žingsnį.

Vyras numeris 4.

Nepriklausomas vyras, kuris turės savo požiūrį, su malonumu priims jūsų palaikymą ir atsakys tuo pačiu, kas jums geriausia. Bet jūs taip pat turite parodyti lankstumą ir pripažinti teisę į asmeninę erdvę bei tai, kad laiką galima praleisti ne tik kartu, bet ir atskirai. Jam bus svarbu laikas nuo laiko atsipalaiduoti nuo šeimos ir atkreipti dėmesį į vyriškus džiaugsmus, pavyzdžiui, žvejybą, medžioklę, slidinėjimą su slidėmis ar kempingą.

Ką tu sakai, atrodo tiesa?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA