Home Naujienos Kuo vyresnė moteris, tuo siauresni antakiai. Prisiminkite šiuos 6 įsakymus

Kuo vyresnė moteris, tuo siauresni antakiai. Prisiminkite šiuos 6 įsakymus

by adminas
476 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Teisingi antakiai – veido forma

Kvadratinis veidas

Antakiai su kvadratiniu veidu turėtų būti modeliuojami taip, kad jie sušvelnintų gana griežtą geometrinį kontūrą, padarytų apvalesnį. Didžiausias antakio lenkimo kampas turėtų būti virš akies vidurio, arba jis gali būti šiek tiek pasislinkęs į išorinį kraštą. Antakių linija turi būti lygi, lenkimas neturi būti aštrus, bet šiek tiek suapvalintas.

Taisydami antakius, juos pirmiausia reikia šukuoti iš viršaus į apačią ir vaikščioti pincetu išilgai viršaus.

Tada šukite antakius iš apačios į viršų ir apdorokite apatinę dalį.

Norėdami išlaikyti antakių formą, kartą per savaitę nukerpkite augančius plaukus.

Pailgas, pailgas veidas

Jei turite ilgą veidą, svarbu nustatyti idealų antakių ilgį. Norėdami tai padaryti, nubrėžkite įsivaizduojamą liniją iš nosies sparno per išorinį akies kampą. Toje vietoje, kur ši linija liečia antakį, o antakiai turėtų baigtis. Jei antakiai yra trumpi, tada juos reikia prailginti pieštuku. O jei jie per ilgi, vaikščiokite palei papildomus plaukus pincetu.

Veido širdis

Norėdami plataus veido su smailiu smakru (veido su širdimi), turite pasirinkti antakių formą, kuri subalansuotų viršutinę ir apatinę veido dalis. Antakiai turi būti stori, bet ne per platūs, baigiasi griežtai virš išorinio akies kampo. Įsitikinkite, kad ant nosies tiltelio ir antakių galuose nėra perteklinių plaukų. Norėdami, kad antakiai atrodytų tikslesni, naudokite skaidrų gelį.

Apvalus veidas

Pagrindinė taisyklė: su apvaliu veidu neturėtų būti tiesių antakių, kitaip jis atrodys dar labiau suapvalintas. Ir atvirkščiai – kuo labiau antakiai sulenkti, tuo labiau prižiūrėtas veidas atrodys.

Norėdami gauti nepriekaištingą pertrauką, pradėkite skutimą antakiu tiesiai virš išorinio rainelės krašto. Padidinti išlenktų antakių poveikį padės makiažas. Šukuokite antakius iki vidurio, o po jais užmaskuokite baltus šešėliai – antakiai pasirodys išlenkti.

Bendros antakių korekcijos taisyklės

1. Antakių taisymo užduotis taps lengvesnė, jei pirmiausia baltu pieštuku pažymėsite tuos plaukus, kuriuos reikia pašalinti.

2. Per žemai krentanti antakių linija susiaurina voką ir suteikia veidui liūdną išraišką.

3. Platūs antakiai subalansuoja didelius veido bruožus.

4. Dėl aiškių tiesių antakių apatinė veido dalis tampa sunkesnė.

5. Atsargiai nubrėžti antakiai su lūžiu vizualiai prailgina veidą.

6. Kuo vyresnė moteris, tuo plonesni ir tikslesni jos antakiai turėtų būti. Išlenkti antakiai atjaunina veidą ir daro jį atviresnį.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA