Home Įdomybės Kokias paslaptis slepia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo

Kokias paslaptis slepia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo

by adminas
418 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Žmonės nuo seno stengėsi iššifruoti skaičių įtaką žmogaus likimui. Ką   apie mus papasakos gimimo metai? Pasirodo, mūsų požiūrio į save, kitus ir pasaulį bruožai priklauso nuo to, koks yra paskutinis mūsų gimimo metų skaitmuo. Norite patikrinti?

Žmogaus gimimo metai vaidina didžiulį vaidmenį jo gyvenime. Tačiau didžiausią reikšmę turi paskutinis gimimo metų skaitmuo. Manoma, kad vieneriais ar kitais metais dominuoja vienas iš 5 natūralių elementų. Kitaip tariant, kiekvienas skaitmuo turi savo sferą ar elementą. Yra penkios tokios natūralios sferos: ugnis, vanduo, oras, žemė ir medis. Jie daugiausia lemia pagrindinius žmogaus elgesio bruožus ir ypatybes.

Taigi, kokie yra tavo gimimo metai? Jūsų elementą ar natūralią sferą lemia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo. Pavyzdžiui, jūsų gimimo metai yra 1984 metai. Skaičius 4 atitinka elementą Medis.

Paskutinis skaičius 4 ir 5: elementas Mediena

Natūralios sferos medžio atstovai yra pasitikintys savimi ir darbštūs žmonės. Jie siekia naujumo, mėgsta eksperimentuoti. Juos traukia nežinomos vietos ir pasaulio paslaptys. Jų svajonė yra pažinti pasaulį. Tokios savybės kaip savanaudiškumas ir susižavėjimas savimi jiems yra absoliučiai svetimos.

Paskutiniai skaitmenys 0 ir 1: natūrali sfera Metalas

Tai žmonės su stipriu charakteriu. Jie sugeba greitai atkurti savo fizines ir dvasines stipriąsias puses. Žmonės iš metalo elementų yra nepriklausomi ir nelabai bendraujantys. Jie dažnai laikosi nuošalyje, nes mėgsta veikti savo nuožiūra ir dažnai vieni. Stenkitės gyventi meilėje ir harmonijoje.

„Metaliniai“ žmonės aiškiai apibrėžia savo gyvenimo tikslus ir yra nepaprastai atkaklūs jų siekdami. Neigiami bruožai: nenugalimas valdžios ir turto poreikis. Jie per daug tiesmukiški ir kategoriški, netoleruojantys klaidų.

Paskutinis numeris 2 ir 3: natūrali sfera Vanduo

Šio elemento atstovams pirmiausia būdingos tokios savybės kaip gerumas ir reagavimas, gebėjimas užuojautos. Žavu ir draugiška bendraujant su kitais. Jie turi gerą vaizduotę.

Tai kūrybingi žmonės, išsiskiriantys nestandartiniu ir originaliu mąstymu, laisve nuo stereotipų. Būtent tai daro juos sėkmingus profesinėje veikloje, ypač jei tai yra meno sritis. Neįprastai išvystyta intuicija leidžia jiems priimti teisingus sprendimus labiausiai ginčytinose situacijose. Jie darbštūs ir tikslūs, stengiasi viską suprasti iki smulkiausių detalių.

Paskutinis skaičius 6 ir 7: natūrali Ugnies sfera

Tai tikri nuotykių ir kelionių mėgėjai. Jie išsiskiria gebėjimu greitai priimti sprendimus, visam laikui skubėti į įvykių potekstę. „Ugningi“ žmonės yra žavūs ir tiesioginiai, jie žino, kaip įtikti kitiems, žino, kaip pritraukti žmones į savo pusę.

Paskutinis skaičius 8 ir 9: elementas Žemė

Žmonės, kuriuos globoja Žemė, yra patikimi, tačiau tuo pat metu didžiuojasi ir didžiuojasi. Jie yra visko nuodugnūs, nepasikliauna atsitiktinumu. Jie stengiasi viską kontroliuoti, nieko neprarasti. Jie nėra linkę į neapgalvotus veiksmus.

Jie į viską žiūri protingai ir blaiviai spręs problemas. Žemės žmonės mėgsta tvarką ir viską drausmina. Jie turi viską pagal planą, pagal grafiką. Jie bijo nežinomybės ir netikrumo.

Ar turėčiau į tai žiūrėti rimtai? Bet tai yra įdomu ir galima patikrinti, ar ne? Pabandykite įvertinti save ir komentaruose pasidalinkite su mumis apie tai!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA