Home Įdomybės Kodėl neturėtumėte naudoti kapsulių skalbdami skalbimo mašinoje

Kodėl neturėtumėte naudoti kapsulių skalbdami skalbimo mašinoje

by adminas
88 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Kapsulė skalbimui, be abejo, yra patogus dalykas. Įmetė į būgną, supakavo su skalbiniais, įjungė – ir buvo laisva. Mes taip pat tai bandėme, tačiau po dviejų skalbimų žmona pasakė, kad tai jai netinka. Anot jos, skalbimas skalbimo mašinoje su geliu jai labiau tinka, ir ji net niekam nerekomenduos šių kapsulių. Taigi aš galiu juos nešti atgal. Iš kur jis tai atnešė.

Kaip paaiškėjo, ne tik mano žmona turi klausimų apie kapsules. Man buvo įdomu skaityti apžvalgas ir sužinoti įdomių niuansų. „Tiesiog taip!“ Leidimas jis tau tai papasakos. Štai ką rašo tas vaikinas, kuris „nusiplovė“ kapsules.

GELIS PLAUNAMAS SKALBIMO MAŠINOJE

„Viskas gerai ir atrodo gerai apgalvota. Kapsulėje yra viskas, ko reikia kokybiškam skalbimui: gelis, kondicionierius, vandenyje tirpi plėvelė. Jums tereikia sudėti jį kartu su skalbiniais ir pradėti skalbti. Įdomus pastebėjimas. Iš pradžių skalbiniai tiesiog kabojo vandenyje, tada putplastis sprogo.

Atrodo, kad vandenyje tirpi plėvelė ne iš karto išsisklaidė, o ploviklio buvo tiek daug, kad dviejų plovimų neužteko, kad galėtumėte visiškai jį nuplauti. Kai atidarote automobilį, kvapas tiesiogine prasme numuša jus nuo kojų. Tai neabejotinai yra perdėta. Jo atsikratyti neįmanoma, jis toks stiprus ir įkyrus, kad pradedi nervintis.

Aš galiu pasakyti, kad yra stipresnis nei kvepalai. Kitas nelabai malonus momentas. Kapsulė dėl tam tikrų priežasčių nevisiškai ištirpo. Jos palaikai buvo rodomi rankšluosčiu, kur ji paliko žymę, tarsi gelis nebūtų nuplautas. Kitą kartą buvo nuspręsta visiškai sutraiškyti būgną. Ar jums reikia daugiau skalbinių?

Nepadėjo. Lygiai tas pats rezultatas. Vėl nuostabus koncentruotas kvapas ant absoliučiai visko, kas buvo nuplaunama. Jam pradeda skaudėti galvą ir atrodo, kad oda niežti. Atrodo, kad visi aplinkiniai atsigręžia į tave ir galvoja: „Tai tikrai švariausias vyrukas!“ Niekada nepamiršiu šio kalnų gaivumo.

Kai mano žmona pradėjo lyginti marškinėlius, ji vis sakydavo, kad jie išvis neišplauti. Manau, kad jie yra lipnūs. Panašu, kad audinio struktūra pasikeitė. Gal aš nejaučiau, kad man niežti kūną? Ir tai labai tikra alergija?

Gelio plovimas

Ir paskutinis dalykas, kuris mane įspėjo. Kai jie grįžo prie įprasto gelio, dėl kažkokių priežasčių jis vėl davė tokį kiekį putų, tarsi automobilyje būtų kapsulė. Man atrodo, kad šį kartą chemijos yra per daug. Mes atidarėme būgną ir šis kvapas vėl! O, mano Dieve, turbūt dabar niekada nebus įmanoma jo atsikratyti! Bet kas nutiks skalbimo mašinai?

Laimei, pakartotinai plaunant geliu, viskas grįžo į savo vietas. Galite skalbti bet kokį drabužių kiekį ir naudoti neutralų gelį ar skalbiklį. Aš nieko prieš skalbimo kokybę, kapsulė plaunama taip pat gerai. Bet ši parinktis mums tikrai netinka. Jei kas nors myli stiprų kvapą arba kažkas nešvarių drabužių, tai gali būti naudinga. Mes naudosime įprastą gelį “.

Redakcijos patarimas: jūs turite nuspręsti, kaip ir su kuo skalbti drabužius. Jei iki šiol kapsulės nebuvo naudojamos, tačiau norėtumėte sužinoti, kas jos yra, galime rekomenduoti šiuos dalykus. Prieš įdėdami kapsulę į aparatą, ištirpinkite ją stiklinėje ir tiksliai pusę jos įpilkite į skalbinius. Kaip šis, tiesiai į būgną. Ir pažiūrėk, kas atsitiks.

Tai viskas! Linkime geros nuotaikos be jokių nusivylimų. Komentaruose parašykite, kas jums labiau patinka: skalbimas geliu skalbimo mašinoje, skalbimas kapsulėmis ar senamadišku būdu – milteliais. 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA