Home Naujienos Kodėl neturėtumėte išmesti skalbinių kapsulės konteinerio?

Kodėl neturėtumėte išmesti skalbinių kapsulės konteinerio?

by adminas
258 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Išradinga šeimininkė ras naudą bet kokiems dalykams. Net jei iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kaip šiukšlės. Ar žinojai, kad įprastas ploviklio kapsulės indas gali apsaugoti virtuvės kriauklės kanalizaciją ?

„Tiesiog taip!“ Leidimas parengta jums trumpa meistriškumo klasė, kurioje parodysime, kaip pasigaminti specialų sietą kriauklei nusausinti . Kartu su klasikiniu nutekėjimo filtru prietaisas apsaugo kriauklę nuo užsikimšimo. O straipsnio pabaigoje pasidalysime keliomis sveikomis idėjomis apie kitus virtuvės amatus.

NUSAUSINKITE KRIAUKLĘ VIRTUVĖJE

Kriauklių sietų gamybos cechas

Galite lengvai įgyvendinti mūsų paprastą idėją. Norėdami tai padaryti, jums reikės konteinerio kapsulėms iš skalbimo miltelių arba bet kurios kitos plastikinės dėžutės su dangčiu. Arba tai padarys įprastas plastikinis butelis.

Paimkite ilgą nagą ir užfiksuokite jį replėmis iš galvos šono. Tada kaitinkite antgalį virš dujinės viryklės ir išpjaukite skylutes indo dugne . Vietoj nagų galite naudoti ploną „Phillips“ atsuktuvą.

Tada gatavo armatūra turi būti pritvirtinta virš kriauklės . Norėdami tai padaryti, tiesiog padarykite skylę konteinerio dangtelyje arba butelio sienoje. Ir tada pakabinkite sietą ant čiaupo. Bet, deja, šis dizainas ne visada yra pats naudingiausias. Viskas dėl skirtingos čiaupo vietos ir kriauklės formos.

Tokioje situacijoje jums padės įprastas kabliukas. Tiesiog priklijuokite jį prie plytelių virš kriauklės norimoje vietoje. Tada pritvirtinkite indą. Beje, vietoj kablio galite naudoti siurbtukus. Pirmiausia inde padarykite norimo dydžio skylę. Tada pritvirtinkite siurbtuką. Tada belieka sietą uždėti ant kriauklės .

„Kodėl tiek problemų?“ – Jūs klausiate. Tai naudinga dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, plaunant indus, visas nešvarus vanduo su maisto šiukšlėmis pateks per sietą. Taigi skystis nutekės, o atliekos liks apačioje . Antra, jūs neturite praleisti papildomo laiko, kad išvalytumėte užsikimšusį kanalizaciją. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ištuštinti talpyklą, ją nuplauti ir paslėpti iki kito naudojimo. Patogiai!

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA