Home Įdomybės Kodėl kulnai plyšta ir ką su tuo daryti

Kodėl kulnai plyšta ir ką su tuo daryti

by adminas
225 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei ant kulnų turite sausą odą, daugumos ekspertų teigimu, tai reiškia, kad jūs labai prarasite kūno drėgmę. Be kitų dalykų, šis niuansas rodo, kad jūsų kūnas pradeda senėti visu tempu.

Po to atsiranda šiurkšti oda, tačiau paskutinis etapas bus įtrūkimų susidarymas kulniukuose, kurie gali būti labai skausmingi ir net kraujuoti. Esmė šiuo atveju yra ne tik sausa oda, bet ir kai kurios ligos, kurios pradeda vystytis organizme.

Nulaužti kulniukai:

1. Kad neturėtumėte jokių reikšmingų pėdų higienos problemų, turėtumėte išbandyti aukštos kokybės ir patikimą priežiūrą, taip pat atlikti profesionalų pedikiūrą. Podiatras yra specialistas, galintis duoti teisingus patarimus.

2. Būtina dėvėti tik aukštos kokybės batus, geriausia be aukštakulnių, bet kuriuo atveju tokius batus dėvėti ne nuolat. Geriausia naudoti visiškai plokščią padą. Būtina naudoti tik aukštos kokybės batus, pagamintus iš natūralių medžiagų. Geriausia iš visų (odos ar natūralios tekstilės).

3. Stenkitės į organizmą patekti reikiamu kiekiu vitaminų A, B, E. Be to, nepamirškite apie cinką, geležį ir kitas naudingas medžiagas, kurios daro didelę įtaką odos kokybei.

4. Niekada neleiskite savo odai dehidratacijos požymių. Jei taip atsitiks, tada kulniukų įtrūkimai pasirodys be nesėkmių. Po kurio laiko tokie įtrūkimai būtinai pradės skaudėti labai rimtai, tada taip pat gali atsirasti kraujavimas. Jei prarandama per daug drėgmės, kulnai tampa šiurkštūs, niežti ir pleiskanoja nuolat. Stenkitės apsaugoti kulnus nuo šalto oro, taip pat karšto vandens ir skysto muilo poveikio. Visada stenkitės gerti kuo daugiau, ir geriau, jei tai paprastas vanduo.

5. Dauguma ligų turi įtakos odos raiška. Dažniausiai tai sukelia grybeliniai odos pažeidimai. Jie gali kilti dėl įvairių priežasčių.

6. Iš anksto išspręskite virškinimo trakto problemas. Faktas yra tas, kad viskas, kas vyksta žarnyne, būtinai paveiks asmens išvaizdą. Ypač paveikta oda. Tuo atveju, jei turite problemų ant kulnų, verta pasitikrinti dėl gastrito ar skrandžio opų.

7. Cukrinis diabetas, nuolat sukeliantis krekingo kulnus. Todėl būtina ištaisyti savo būklę. Reikėtų pažymėti, kad susidoroti su šia problema bus gana problematiška, nes cukraus kiekis kraujyje leidžia vystytis įvairiausioms bakterijoms.

8 . Būtinai pabandykite atsikratyti venų varikozės. Kalbant apie indus, jie galbūt neišsiskiria, tačiau problemos ant kulnų bus pastebimos iškart. Tokiu atveju jums gali padėti tik profesionalūs kraujagyslių chirurgai.

9. Stenkitės vengti per daug saulės. Verta paminėti, kad kulnai kenčia nuo ultravioletinės šviesos poveikio, taip pat dažnai kaip ir oda.

Kaip galite apsisaugoti:

  • Stenkitės valgyti tik sveiką maistą.
  • Gerkite daug vandens.
  • Atlikite kojų pratimus.
  • Dėvėkite tinkamus batus.
  • Stenkitės nepriaugti papildomų svarų.
  • Saugokite nuo saulės spindulių.
  • Apžiūrėkite gydytojus.
  • Naudokite tik patikimus kremus.
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA