Home Receptai Kiekvieną rytą moteris vartojo ciberžolę, o po metų štai kas įvyko!

Kiekvieną rytą moteris vartojo ciberžolę, o po metų štai kas įvyko!

by adminas
128 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Aš rytoj pradėsiu gerti!

Nors ciberžolė buvo naudojama šimtmečius Rytų kulinarijos tradicijoje, ji neseniai pradėjo pripažinti Vakarų pasaulyje. Tai, kas daro šį prieskonį taip populiarus, yra tai, kad, be daugelio patiekalų skonio gerinimo, tai labai naudinga sveikatai, pavyzdžiui, kovojant su uždegimu, pašalina toksinus ir lėtina senėjimo procesą. Nuostabi gydomosios ciberžolės savybės yra jos veikliosios medžiagos – kurkumino, kuris pasirodė esąs labai naudingas sveikatai, rezultatas.

Vienas iš būdų pridėti šį prieskonį prie dietos yra pridėti jį prie mėgstamų receptų. Jį galite sumaišyti su šiltu vandeniu ir gerti iš pradžių ryte. Toliau pateikiame 10 priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti vartoti šiltą vandenį su ciberžolė šiandien.

 1. Kova su uždegimu
  Ilgalaikis ilgai trunkantis uždegimas susijęs su daugybe sunkių sveikatos problemų, įskaitant artritą, nevirškinimą ir net vėžį. Kita vertus, buvo nustatyta, kad kurkuminas yra labai veiksmingas mažinant šio tipo uždegimą ir suteikia geresnių rezultatų nei priešuždegiminiai vaistai.
 2. Apsaugo smegenis
  Padidėjęs augimo hormono, vadinamo smegenų faktoriaus (BDNF), lygis yra viena iš demencijos ir Alzheimerio ligos priežasčių. Tačiau kurkuminas gali veiksmingai sumažinti šį hormoną, taip padėdamas smegenims tinkamai veikti.
 3. Kova su vėžiu
  Kurkuminas gausu galingų antioksidantų, todėl jis yra veiksmingas agentas nuo vėžio.
 4. Pagerina virškinimą
  Reguliariai vartojant ciberžolę yra labai naudinga gerinant virškinimą ir bendrą virškinimo sistemos funkciją.
 5. Saugo širdį
  2011 m. Biologijos ir farmacijos biuletenyje paskelbtas tyrimas parodė, kad ciberžolė apsaugo nuo kraujo krešėjimo ir pašalina arterijų plokštelių susidarymą. Kitas tyrimas, kurį atliko Japonijos universiteto farmacijos ir taikomųjų mokslų mokslininkų mokslininkai, parodė, kad kurkuminas gerokai pagerina žiurkių širdies sveikatą po 3 savaičių, kai vartoja kurkuminą savo mityboje.
 6. Sumažina simptomus artrito
  į 2012 RA tyrimo Mes nustatėme, kad nors kurkuminas nėra steroidas, jis yra galingas priešuždegiminis ingredientas (NVNU), kuris yra stipresnis ir naudingesnis už diklofenaką, nes jis greičiau sumažina skausmą ir patinimą.
 7. Padaro jaustis jaunesnis
  ir dėl to, kad kurkuminas kovoja su laisvaisiais radikalais organizme, taip pat dėl ​​lėtinio uždegimo, jis pagerina gyvybingumą ir padeda išlaikyti gerą sveikatą.
 8. Gydo 2 tipo cukriniu diabetu
  , o pagal 2009 m. Tyrimą ciberžolė gali pakeisti 2 tipo diabetą.
 9. Jis apsaugo kepenis
  Vėžlys ne tik sudaro apsauginį barjerą kepenims nuo toksinų, bet ir regeneruoja paveiktas kepenų ląsteles. Be to, ciberžolė žymiai pagerina tulžies pūslės funkciją.
 10. Šarminis kūnas Kurkeris
  yra šarminis, o tai reiškia, kad jis neutralizuoja rūgščią aplinką organizme, susijusį su vėžiu.

Norite padaryti ciberžolinį vandenį? Štai kaip:

Kepimo būdas yra labai paprastas. Paimkite maždaug 1 arbatinį šaukštelį maltos ciberžolės, juodųjų pipirų žiupsnelis, kad pagerintumėte ciberžolės įsisavinimą organizme ir sumaišykite juos šilto vandens puodelyje. Nuolat maišykite, kol ingredientai gerai ištirps. Gerkite, kol jis vis dar yra šiltas.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA