Home Receptai Kefyras su burokėliais – minus 5 kg per savaitę

Kefyras su burokėliais – minus 5 kg per savaitę

by adminas
445 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Apžvalga: Skanus, nuostabus efektas, nebrangus! Liko 5 kg. Vėliau patariau šį metodą visiems savo draugams. Tai padeda, kai svoris sustoja ir niekas negali jo pajudinti. Išbandykite – nesigailėsite!

Užsirašykite receptą:
originale reikia per dieną išgerti 1–1,5 litro kefyro, suvalgyti 1 kg virtų burokėlių ir išgerti 1,5 litro mineralinio vandens. Pirmą dieną viską dariau taip: virtus burokėlius supjaustiau griežinėliais ir valgiau su kefyru. Muck vis dar tai)

Iškart supratau, kad negaliu ištverti šito pasityčiojimo ištisas tris dienas ir šiek tiek patobulinau. Virtus burokėlius sumaliau trintuve su kefyru ir gavau nuostabų ir skanų kokteilį, kurį mėgau gerti tris dienas, nepamiršdamas mineralinio vandens, kuris, nepažeidžiant dietos, vėliau buvo pakeistas įprastu geriamuoju vandeniu.

Tikslaus produktų skaičiaus taip pat nesilaikoma. Rezultatas buvo nuostabus ir viršijo visus lūkesčius, net nepaisant poros sausainių, kuriuos kaimynė gydėsi ir įsitikinau, kad juos valgau. Yra tokių kaimynų. Liko 5 kg.

Vėliau patariau šį iškrovimą visiems savo draugams ir ji įvairiais būdais padėjo, tačiau ši priemonė visada džiugino. Tai labai padeda, kai sustoja svoris, ir niekas negali jo pajudinti.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA