Home Įdomybės Kažkas per krikštynas pabučiavo kūdikį dabar jis kovoja už gyvybę dėl herpeso

Kažkas per krikštynas pabučiavo kūdikį dabar jis kovoja už gyvybę dėl herpeso

by adminas
2298 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Nojus Tyndle’as buvo tik keturių savaičių amžiaus, kai jo motina, 21-erių Ashley White, pastebėjo, kad jos sūnaus dešinė akis yra patinusi, pūslėta ir vandeninga.

Nojus buvo nugabentas į ligoninę, kur jam greitai diagnozuotas herpes simplex virusas 1 (HSV-1), žinomas kaip „mirties bučinys“. Jis beveik užmerkė akį ir praleido du su puse mėnesio ligoninėje, tačiau dabar yra atsigavęs.

Ashley teigė, kad jos sūnus tikriausiai užsikrėtė šia liga nuo užkrėsto suaugusiojo. Tai nutiko krikštynų metu, kai draugai laikė jį ir pabučiavo – tai gali būti bet kuris iš jų.

Ashley pasidalino savo „Facebook“ istorija ir jos įrašas tapo virusinis. Ji sako, kad iš pradžių galvojo, kad dirginimą sukėlė ašarų latako užsikimšimas. Kūdikiui nebuvo aukšta temperatūra, jis valgė normaliai, ir tai nuramino Ashley.

Tačiau po kelių dienų ji pastebėjo, kad aplink jo akis atsirado burbuliukai, ir perskaitė apie vaiką su panašiais ženklais, kuriam skaudėjo peršalimą. Ji rašo:

„Net jei nėra aktyvaus peršalimo, virusas vis tiek pernešamas per seilę“.

Nojus rugsėjį buvo nuvežtas pas gydytojus ir išsiųstas į vaikų skyrių atlikti tyrimų, injekcijų ir antibiotikų. Po kelių dienų jis grįžo su teigiamu rezultatu „HSV-1“.

Šis virusas nėra pavojingas suaugusiesiems, bet gali būti mirtinas vaikams, nes jis gali plisti į smegenis ir sukelti organų veiklos sutrikimus.

Ashley sakė:

Virusas buvo jo amžiuje, tačiau mums pavyko jį sugauti, kol jis negalėjo patekti į kraują. Tačiau jis kelias dienas negalėjo atidaryti akių! “

Dvi savaites Nojui buvo skiriami antivirusiniai vaistai tris kartus per dieną, prieš tai jis pereidavo į šešių mėnesių įvairių vaistų vartojimo kursą. Tuomet jis pasunkėjo ir vėl turėjo atlikti gydymo kursą. Dabar jis vartos vaistus iki 2020 m. Kovo mėn.

Ashley pasakoja:

„Mums dar reikia nueiti ilgą kelią, kol išeiname iš tamsos, ir toliau atliekame patikrinimus pas gydytojus ir oftalmologus. „Man pasisekė, kad buvau laiku, ir noriu neleisti kitiems patirti to, ką išgyvenome, todėl prašome, prašau, niekada bučiuoti naujagimių“.

Ashley skelbia Nojaus nuotraukas, kad visi tėvai suprastų, kokia tai pavojinga ir baisi.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA