Home Žmonės Kas nutinka vyrui ryte: ne visi žino, bet yra tokie naudingi

Kas nutinka vyrui ryte: ne visi žino, bet yra tokie naudingi

by adminas
641 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Vargu ar žinote apie šią mažą paslaptį …

Visi žino, kad prevencijai reikia skirti daugiau dėmesio nei terapijai, tačiau tik nedaugelis žmonių dėkoja už prevenciją … Tai yra gyvenimo tiesa. Tikiuosi, kad šis straipsnis padės jums sužinoti daugiau apie vyrų sveikatą ir tinkamai pasirūpinti savimi, jei jums pasisekė gimti vyru. Jei priklausote sąžiningos lyties atstovams, taip pat turėtumėte susipažinti su kai kuriais vyrų gyvenimo momentais, apie kuriuos nėra įprasta kalbėti.

Rytinė erekcija yra  normalus fiziologinis reiškinys . Kai vyras mato sapnus, suaktyvėja smegenų centras, kontroliuojantis reflekso erekciją. Tuo pačiu metu sapnai gali būti padorūs ir juose nėra erotinių elementų. Erekcija taip pat įvyksta per naktį užpildžius šlapimo pūslę.

Net kūdikiams gimdoje gali atsirasti erekcija, tai yra natūralus fiziologinis procesas Iš erekcija trūksta  žmoguje ryte kelia nerimą. Mes apie tai kalbėsime.

Rytinė erekcija

Norėdami  diagnozuoti erekcijos problemas  ir galimas seksualines disfunkcijas, gydytojai naudoja šį keblų triuką: vakare uždėkite ploną popieriaus žiedą ant priežastinės vietos ir ryte patikrinkite jo vientisumą.

Visas žiedas rodo silpną erekciją per naktį ir prieš tai praleistas valandas. Greičiausiai seksualinės vyrų funkcijos nėra tvarkingos.

Turėtumėte atidžiai perskaityti apie šias priežastis. Jei rytinė erekcija staiga išnyko ir ilgą laiką nebuvo stebima, vyro sveikatai kažkas negerai. Erekcijos praradimas gali būti susijęs net su širdies nepakankamumu. Būtina stebėti sveikatą! 

NEMOKAMOS PRIEŽASTYS

  1. Hipertenzija ir laikinas kraujospūdžio padidėjimas dėl įvairių veiksnių
  2. Diabetas
  3. Hormoninis disbalansas
  4. Širdies nepakankamumas
  5. Alkoholizmas ir rūkymas
  6. Nuolatinė fizinė ar psichinė įtampa
  7. Depresija ir didelis stresas
  8. Antidepresantų, raminamųjų, diuretikų priėmimas
  9. Sėdimas gyvenimo būdas ir nesveika mityba

Jei visą mėnesį nėra rytinės erekcijos, tai gali reikšti lytiškai plintančias ligas, prostatitą ir erekcijos sutrikimus.

Stebėkite savo sveikatą, kad laiku išvengtumėte baisių padarinių!

Ką daryti, jei nustatomas aiškus erekcijos sutrikimas? Yra vienas patarimas, ir jis yra pagrindinis: jokiu būdu negalima  vaistinėje nusipirkti vaistų, kurie padidina potenciją . Šie vaistai gali padaryti didelę žalą vyrų sveikatai. Jie yra brangūs, bet labai toksiški, ilgą laiką gali sukelti vidaus organų veiklos sutrikimus.

Jei pastebite kokių nors problemų su erekcija, turėtumėte nedelsdami kreiptis į gydytoją! Su tokiais dalykais negalima juokauti.

Taip pat norėčiau pasakyti, kad visą seksualinį gyvenimą reikia normaliai miegoti, valgyti sveiką maistą ir judėti. Tai yra geriausia erekcijos problemų prevencija! Labai dažnai vyrai patys atsiduria bejėgiškume, išmanydami sėslų gyvenimo būdą ir apkalbas.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA