Home Įdomybės Kas nutiks, jei į ausį įdėsite svogūno gabalėlį. Kodėl anksčiau apie tai nežinojau?

Kas nutiks, jei į ausį įdėsite svogūno gabalėlį. Kodėl anksčiau apie tai nežinojau?

by adminas
365 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Įprastinis svogūnas – MŪSŲ ŽALIŲ MIŠKAS!

Mūsų mamos ir močiutės puikiai supranta, kad nėra geresnio vaisto nei natūralūs vaistai. Jie ne tik padeda išgydyti opos, bet ir nekenkia mūsų organizmui taip, kaip tai gali padaryti vaistinėje nusipirkti vaistai.

Vienas iš nuostabių įrankių, kurį naudojo mūsų močiutės, yra įprastas lankas. Tai netgi gali išgydyti lėtines ligas, kurios ilgą laiką nuodija jūsų gyvenimą, ir šiandien mes pasidalinsime su jumis keliais būdais, kaip naudoti šį natūralų vaistą.

Svogūnai numuša temperatūrą

Tai yra ideali priemonė vaikams. Jei jūsų vaikas karščiuoja, susmulkinkite svogūnų žiedus ir sudrėkinkite obuolių sidro acte. Tada pritvirtinkite žiedus prie kojų kojinėse ir ausyse. Tokio vaisto šiluma labai greitai mažėja.

Geriausias infekcijos žudikas

Norėdami sunaikinti infekciją, pirmiausia turite išvirti svogūnų pastą. Norėdami tai padaryti, užvirkite pieną ir supilkite jį ant storo riekelės baltos duonos ir įtrinkite ant jos svogūnus. Duoną sutrinkite su svogūnais ir pienu, kol gausis lygi pasta.

Pasta yra paruošta ir norint atsikratyti infekcijos, jums tereikia dezinfekuoti užkrėstą vietą ir pritvirtinti marlę pasta ir pritvirtinti tvarsčiu. Su tvarsčiu reikia eiti 2-2,5 valandos. Ši procedūra turi būti kartojama tol, kol infekcija išnyks.

Gali sustabdyti kraujavimą

Svogūnai padės jums atlikti nedidelius įbrėžimus ir įpjovimus. Jei nepavyko ir sužeidėte pirštą, jums tiesiog reikia pritvirtinti marlę prie paveiktos vietos, kurioje bus suvyniota pora svogūnų gabalėlių.

Neturite laiko mirktelėti akies, nes kraujavimas sustoja. Norėdami, kad šlifavimas greičiau gytų, pakartokite šią procedūrą dar keletą kartų.

Dega vaistas

Sunku patikėti, tačiau labiausiai paplitęs svogūnas padės gydyti saulės nudegimus ir dar daugiau. Norėdami tai padaryti, prie žaizdos turite pritvirtinti porą griežinėlių šio produkto ir palikti 2 minutes.

Ir jei po to kiaušinio baltymą patepsite ir nudegimo vietoje, skausmas praeis, o rando nebus.

Kosulį gydykite svogūnais

Svogūnų sultys yra labai efektyvus kosulio sirupas, tačiau mažai tikėtina, kad kas nors norės vartoti šią formą. Todėl, kai kosulys, įdėkite į ausį gabalėlį svogūno. Taigi svogūnų sultys patenka į kraują ir gelbsti nuo nemalonaus kosulio.

Ar tu drebi?

Jei jus išmeta ne karštis, o šaltis, svogūnai padės jums su tuo susitvarkyti. Valgykite vieną žalią svogūną ir po kelių valandų jausitės geriau.

Nuo lanko praeis skausmas ausyse ir galvoje

Ausų skausmas yra labai nemalonus reiškinys, tačiau svogūnų pagalba jo galite atsikratyti dviem būdais. Tiesiog įdėkite į ausį gabalėlį svogūno ir jis sumažins uždegimą.

Na, o jei sergate migrena, pakartokite šią procedūrą prieš miegą. Tegul svogūnai guli ausyse iki ryto.

Svogūnai sumažina randus

Tai skamba kaip stebuklų stebuklas, bet tai tiesa. Chirurginiai randai gali būti mažiau matomi naudojant lemputes. Tiesiog įtrinkite juos įprastoje vietoje.

Bičių įgėlimai

Jei jus įkando vabzdys, prie įkandimo vietos pritvirtinkite kapotų svogūnų. Tai sumažins patinimą, ištemps nuodus ir pagreitins odos gijimą.

Šie maži patarimai padės jums mažiau apsinuodyti savo kūnu narkotikais. Prisiminkite šiuos svogūnų naudojimo būdus, nes jie neabejotinai bus jums naudingi!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA