Home Įdomybės Kaip išsinuomoti visą privačią Belizo salą tik už 500 dolerių per dieną

Kaip išsinuomoti visą privačią Belizo salą tik už 500 dolerių per dieną

by adminas
162 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei norite tinkamai išeiti į pensiją atostogų metu, paplūdimys tikrai nėra tinkamas – čia per daug žmonių ir garsi muzika. Tikra prabanga yra vieta, kurioje nėra svetimų žmonių . Tai unikali galimybė , kurią siūlo šis privatus kurortas Belize.

Privati ​​Kanu sala yra 1 ha kurortas, kuriame yra penkios privačios vilos, kurių kiekviena yra 92 kv. metrų kiekvienas. To pakanka 10 suaugusiųjų ir 10 vaikų (didžiausias skaičius), todėl Kanu yra ideali vieta šeimoms atsipalaiduoti.

Kurorte siūloma apsistoti kiekvieną savaitę. Į salą jus pristatys per 15 minučių asmeniniu laivu ar net lėktuvu, o į poilsio kainą įeina asmeninio virėjo maistas ir gėrimai, pagaminti iš vietinių ingredientų – jau nekalbant apie masažus!

Tarp pramogų yra baidarės, burlenčių sportas ir nardymas. Taip pat jums parūpins asmeninis kapitonas, kuris jus ves į keliones laivu.

Labiausiai ekonomiškai naudinga važiuoti visiškai pakrautu. Už savaitės (ar ilgesnį) 8 suaugusiųjų apsilankymą Kanu prašo 3950 USD už naktį – tai yra maždaug 500 USD asmeniui, neįskaitant mokesčių ir neatlygintinų dovanų. Jei norite atvykti su dešimčia, turite pridėti 175 USD asmeniui už naktį.

Tai, žinoma, nėra pigu, tačiau atsižvelgiant į viską, kas yra viskas, ir į tai, kad dispozicijoje turite visą salą, tai yra gana pateisinama!

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA