Home Receptai Kaip atsikratyti celiulito: 6 paprasti žingsniai į tobulą kūną.

Kaip atsikratyti celiulito: 6 paprasti žingsniai į tobulą kūną.

by adminas
180 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

O, tas celiulitas! Ir juosmuo lieknas, ir kojos gražios, o jis tiesiog pasirodė iš niekur! Jei „apelsino žievelės“ problema palietė jus asmeniškai, turime dvi naujienas. Pirma: ne tik antsvorio turinčios merginos yra linkusios į celiulitą. Antra, norint atsikratyti šios problemos, nepakanka vien tik mankštos. Kaip būti tokiu atveju, kur bėgti ir ką daryti, mes dabar jums pasakysime. Pasiruošę atsisveikinti su celiulitu? Skaitykite atidžiai!

KAIP ATSIKRATYTI CELIULITO

1. Svarbiausia yra požiūris!
Deja, visi žino apie šią taisyklę, tačiau tik nedaugelis žmonių ja naudojasi. Jei norite, kad „apelsino žievelė“ jus paliktų kartą ir visiems laikams – kuo dažniau įsivaizduokite savo kūną, kaip norite jį pamatyti. Mintys tikrai materialios!

2. Nešvaistykite nė vienos dienos,
kai įsivaizduojate, kad jūsų oda yra lygi ir aksominė kaip kūdikio, pradėkite judėti link savo tikslo. Ar prisimeni patarlę: „Vanduo ir akmuo nusidėvi“? Nedidelės pastangos, tačiau pritaikytos kasdien ir nepraleidžiant ritmo, priartins jus prie puoselėjamo tikslo!

3. Šveitiklių masažas yra jūsų grožio paslaptis!
Anticeliulitinis masažas yra visas menas. Tačiau jei neturite pinigų masažo terapijos specialistui, galite pabandyti masažą atlikti patys. Beje, jis iš tikrųjų yra net efektyvesnis, nei jūs manote! Masažuokite problemines vietas 10-15 minučių, prausdamiesi po dušu. Norėdami gauti geriausią efektą, naudokite šveitiklį, kavos tirščius ar jūros druską. O oda bus kaip kūdikio!

4. Negalima tingėti gerti vandens.
Tikriausiai žinote, kad vanduo yra mūsų draugas ir pagalbininkas. Jis iš organizmo išstumia kenksmingus toksinus ir toksinus, valo žarnyną, panaikina alkio jausmą, apskritai, niekur be vandens, todėl nebūkite tingus jo gerti! Ar norite praleisti visą dieną ant bėgimo takelio? Jokiu problemu! Tik tuo atveju, jei neišgersite pakankamai skysčių, jūsų studijoms neverta kainos.

5.Apvyniojimai iš tikrųjų yra labai veiksmingi.
Jei dar neišbandėte namų įvyniojimų, laikas pradėti. Norėdami tai padaryti, jums reikės: lipnios plėvelės, medaus (alyvuogių ar bet kokio kito aliejaus, grietinės, acto, molio, parafino), vonios rankšluosčio. Iš anksto nuvalykite odą šveitikliu, paskleiskite medumi (ar bet kuo, ką turite), apvyniokite lipnia plėvele ir apvyniokite rankšluosčiu. Vyniojimo principas labai paprastas: ši procedūra sukuria pirties efektą, valo poras nuo riebalų ir toksinų, stangrina odą, maitina, drėkina … Apskritai, tai tik viena iš serijų, kai geriau pabandyti vieną kartą, nei išgirsti 100 kartų!

6. Tikėk pergale!
Jei turite ne tik „plutos“, bet ir antsvorio – daugiau dėmesio skirkite fiziniams pratimams, pasitarkite su gydytoju dėl jums tinkančios dietos arba, atvirkščiai, pakeiskite ją, jei senoji nedavė laukiamų rezultatų. Jums pasiseks, svarbiausia nepasiduoti!

Deja, niekas nėra apsaugotas nuo celiulito .

Net jei sveriate ne daugiau kaip 40 kilogramų, jis gali gudriai paslėpti kur nors ant klubų. Pasinaudokite mūsų patarimais ir pasidalinkite su draugais. Tegul apelsinų žievelė būna ten, kur priklauso – ant apelsinų!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA