Home Įdomybės Kai skleidžiate šviesą, erzinate tuos, kurie gyvena tamsoje

Kai skleidžiate šviesą, erzinate tuos, kurie gyvena tamsoje

by adminas
96 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

„Pavydas yra tūkstantį kartų blogesnis už badą, nes tai yra dvasinis alkis“, – Miguelis de Unamuno, ispanų filosofas.

„Jei juokas užkrečiamas, pradėkime epidemiją“.

Tikriausiai esate ne kartą susidūręs su situacija, kai tiesiog švytite iš laimės, norite pasidalinti šiuo jausmu su visu pasauliu, o atsakydami – tik nuošaliais žvilgsniais ir nepritarimu. Kodėl jūsų vidinė šviesa taip erzina tamsoje gyvenančius žmones?

Iš tikrųjų tai vyksta visą laiką. Mūsų gyvenime yra žmonių, kurie tiesiogine prasme užpildomi šviesa ir apšviečia viską aplinkui, ir tie, kurie „šviečia atvirkščiai“, akina mus savo toksiškumu. Stebina tai, kad šios toksiškos „lempos“ atsiranda tą pačią akimirką, kai esame laimingi ir norime „aprėpti visą pasaulį“ – pasidalinti savo džiaugsmu su visais.

„Pavydas yra tūkstantį kartų blogesnis už badą, nes tai yra dvasinis alkis“, – Miguelis de Unamuno, ispanų filosofas.

Tiesą sakant, šie žmonės visiškai nesidomi ir nereikia tavęs, kaip ir tau – jie yra labai destruktyvūs. Galų gale, tikri draugai yra tie, kurie ne tik sunkiai užmuša petį ir palaiko, bet ir dalijasi džiaugsmu bei laime su jumis.

Šviesa ir tamsa yra žmogaus prigimties dalis. Kažkas turi šviesą savo sieloje, kažkas turi tamsą, tai yra, pavydas ir pyktis. Problema ta, kad mes turime bendrauti su šiais „tamsos nešėjais“ ir, kaip gali atrodyti, jie nuodija mūsų „šviesą“. Kitų žmonių sielos šviesa tiesiogine prasme nubraukia akis, sukelia „apsinuodijimą“ ir pyktį.

Esmė ta, kad kai kurie žmonės turi atimti iš tavęs šviesą, kad jaustųsi geriau. Iš tikrųjų jų sieloje gyvena tik blogis, o ne indai teka krauju, o pavydu.

Tai tarsi grybai, kurie atrodo valgomi, bet iš tikrųjų yra pavojingi gyvybei. Panašiai yra su šiais blogais žmonėmis: jie griauna pasitikėjimą mumis, prisiekia amžiną meilę ir draugystę, tačiau iš tikrųjų nori tik vieno – apsinuodyti. Kad mes ne taip ryškiai spindėtume, erzindami savo džiaugsmu ir atvirumu.

Bet jei žmogus nesugeba pasidalinti mūsų laime, tai ką mes darome šalia jo? Išjungti šviesą labai lengva, tačiau vėl ją įjungti nėra faktas, kad ji veiks. Ir kuo ilgiau būsi su toksiškais žmonėmis, tuo sunkiau vėliau grįžti prie savęs.

Kai esame laimingi savo sieloje, skubame dalintis su tais, kuriuos gerai pažįstame. Tai visiškai normali reakcija: noriu pasakyti kitiems, kad ją radome – mūsų mažą laimę Žemėje.

Kiekvienas tai daro skirtingai. Kažkas rašo įrašą socialiniame tinkle, kažkas skambina ir pasakoja paskutines naujienas, kiti rašo poeziją … Būdų yra daugybė, tačiau esmė ta pati – norime pasidalinti savo džiaugsmu su kuo nors, kad ir jo siela taptų šviesesnė.

„Džiaugiuosi, kad džiaugiatės, kad džiaugiuosi, kad esate laimingas“ – Paulius Austeris, amerikiečių rašytojas.

Tokiomis akimirkomis, jei norite suklupti dėl nepatenkintų žvilgsnių ir pavydėtino puvimo – negalite įsivaizduoti blogiau. Džiaugsmas – tarsi ranka „pašalina“. Norint suprasti: užtenka vien veido išraiškos pašnekovo veide (arba intonacijos): mūsų džiaugsmas yra kažkieno gerklėje.

Be to, laukiame šypsenos, džiaugsmingo juoko ir džiaugsmo: „O, tai tiesiog fantastiška! Sveikinu, bičiuli! “

Bet mūsų šviesą pasitinka niūri tamsa. Pavydo ir blogos valios tamsa. Ir šviesa pradeda blėsti … Tarsi kažkas būtų nukirpęs sparnus skrydžio metu. Emocijos silpnėja, džiaugsmas kažkur dingsta …

Jei tai vėl atsitiks su draugu ar mylimuoju, laikas pagalvoti, ką iš tikrųjų darote kartu. Laimė tikrai užkrečiama, bet tik tiems, kurie taip pat švyti iš vidaus.

„Tamsos žmonėms“ kažkieno džiaugsmas sukelia diskomfortą ir agresiją. Tik negalvok, kad viskas apie tave! Nieko asmeniško! Nesveikos jų reakcijos yra susijusios tik su jų sužalojimais ir kompleksais.

Jūsų šviesa turėtų spindėti ir apšviesti šį pasaulį gerumu ir džiaugsmu. O tamsoje gyvenantys žmonės neturėtų į jį kištis. Drąsiai juos pašalinkite ir toliau mėgaukitės gyvenimu!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA