Home Naujienos Ką reiškia moters poza? Testas.

Ką reiškia moters poza? Testas.

by adminas
192 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Apie mugės pusės charakterį galite sužinoti pagal padėtį, kurioje ji paprastai sėdi ar stovi.

Jau seniai žinoma, kad moteris yra paslaptinga ir nesuprantama būtybė. O apie jos personažą nėra ką pasakyti – dėlionės, kurios ieškoti! Tačiau pasaulyje yra išminčių, kurie bandė tai išspręsti. Pavyzdžiui, tuos, kurie atliko šį testą. Taigi, moterys ir vyrai, manau, kiekvienam bus įdomu sau!

Apie mugės pusės charakterį galite sužinoti pagal padėtį, kurioje ji paprastai sėdi ar stovi. Mes pasirenkame tinkamą iš pateiktų paveikslėlyje ir žiūrime žemiau, ką tai reiškia.

A – esate subalansuotas, praktiškas, tolerantiškas. Visi pripažįsta, kad draugystėje esate ištikimi ir nuoširdūs. Tam tikras išvaizdos šaltumas kartais trukdo užmegzti ryšį su kitais.

B – Jums patinka būti dėmesio centre. Jūs turite aktyvų temperamentą, žinote, ko norite, ir to siekiate. Jūsų intelektas ir stiprus charakteris išreiškiami tuo, kad rodote lankstumą ir būtiną blaivumą vaizduose. Vežami, pasitikintys savimi, nesate linkę į klusnumą ir linkę dominuoti.

Q – jums sunku atsisakyti įgyvendinti bet kokį ketinimą ar idėją. Tačiau būkite atsargūs, nes būdami tvirti, galite pakenkti, jei nesugebate būti lankstūs bendraudami su kitais.

D – esate ambicingas ir dažnai nekantrus įgyvendindamas savo idėjas ir planus. Azartiniai lošimai, gana jaudinantis temperamentas skatina būti iniciatyviems. Jūsų bendravimo būdai, energija ir dinamiškumas yra jūsų koziriai, tačiau retkarčiais turite pažaboti savo temperamentą.

D – Ši kojų padėtis ypač būdinga moterims, kurios yra labai santūrios, nepakankamai pasitikinčios savimi ir netgi neryžtingos. Tokie bruožai gali sukelti padidėjusį susidomėjimą moterimi. Galbūt jūs esate laikomas pernelyg sudėtingu. Dėl patrauklumo ir taktiškumo galėsite užtikrinti, kad esate tinkamai įvertinti.

E – Nepriklausomai nuo to, kurią koją jūs uždėjote ant viršaus, esate tikras. Moteris, kuri žino, kaip gyventi ir naudojasi šiuo įgūdžiu, yra tokia, kokia esi.

F – esate nuoširdus, sąžiningas, todėl jūsų tiesmukiškumas nedirgina kitų. Jums būdingos tokios savybės kaip tikslumas, metodiškumas, pedantiškumas, įgimtas tvarkos troškimas, kartais ribojantis su manija. Išoriškai jūs atrodote šiek tiek šaltai, tačiau tai yra klaidinantis įspūdis. Jūs turite aukso širdį.

Z – esate rezervuotas ir atsargus, elkitės palaukite ir dažnai esate gynyboje. Jie nesugeba patirti nė menkiausio priekaišto, todėl jūs turite per daug jautrų pobūdį. Kiti bijo jūsų reakcijos ir vengia įsitraukti į pokalbį su jumis. Šis kontaktų trūkumas verčia jaustis izoliuotam.

Ir jūs esate labai neaktyvus, pernelyg kruopštus, o tai jus liūdina, tačiau jūs negalite sau padėti. Venkite žmonių ir dažnai praleiskite laiką vienas. Nepaisant to, jūs suprantate save ir žmones taip subtiliai, kad sugebate pateikti labai tikslią analizę. Jie linkę pervertinti savo sugebėjimus

K – Tavo vyraujantis pavydo pobūdis. Visada mėgsti būti pirmas visame kame, dominuoti kituose, su tavimi nėra lengva bendrauti. Kalbant apie galimus pokyčius, ypač asmeniniame gyvenime, čia rodote neryžtingumą.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA