Home Įdomybės Jo žmona virto „daržove“, tačiau jis jos nepaliko 12 metų.

Jo žmona virto „daržove“, tačiau jis jos nepaliko 12 metų.

by adminas
574 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

„Iš džiaugsmo ir liūdesio, sveikatos ir ligų …“ Prieš dvylika metų Brazilijos valstybės tarnautojas Adilio Bezerra (54) suprato, kas slypi šiuose žodžiuose. 2007 m. Jo žmona profesorė Glausia patyrė insultą ir pateko į vegetatyvinę būklę. 

Glausia ir Adilio susitiko 1986 m. Ji jau turi dukters kamuolį, o po mėnesio jų meilės prisipažino, kad yra nėščia iš buvusio vaikino.

Glausia buvo tikra, kad Adilio ją paliks, tačiau ji suklydo. Vėliau pora susilaukė dar dviejų berniukų, o 1992 m. Jie oficialiai susituokė.

Jie gyveno normalų gyvenimą, tačiau 2007 m. Rugsėjo 18 d. Viskas pasikeitė. Glausia pabudo ir nuėjo nusiprausti, kai staiga pasidarė balta ir pradėjo uždusti. Ji prarado sąmonę, o greitosios pagalbos automobilis nuvežė į ligoninę.

Ten ji užfiksavo širdies sustojimą ir kvėpavimą. Deguonis nepateko į jos smegenis. Ji buvo intubuota ir jai diagnozuotas išeminis insultas.

„Buvau tikra, kad ji mirs, net ruošdamasi laidotuvėms“, – sako Adilio. – Grįžau namo iš ligoninės ir papasakojau kaimynui, kas nutiko. Jis patarė pasitikėti Viešpačiu. Aš padariau tik tai. “

Glausia išgyveno, bet nepaliko vegetatyvinės būsenos. Ji nekalba, nevaikščioja, negirdi ir nejuda. Ji kvėpuoja per trachėjos kaniulę ir maitinasi per vamzdelį.

Penkerius metus, tris mėnesius ir tris dienas ji gulėjo ligoninėje. Visą tą laiką Adilio buvo šalia, padėjo slaugytojoms skalbti, persirengti, nusiskusti …

2012 m. Gruodžio 21 d. Glausia buvo paleista į laisvę. Dabar Adilio ja rūpinasi pati – jam padeda tik du vaikai.

„Aš guliu ant čiužinio šalia jos lovos. Kai ji atsibunda, sakau „labas rytas“. Aš sakau jai šios dienos datą, savaitės dieną, metus, sakau, ar kas nors ateina. Aš laikau dienoraštį, kuriame užrašau viską, ką mes su ja darome: kai ji šlapinasi, ištuštinta, kai aš ją apverčiu “.

Gydytojai sako, kad nėra jokios galimybės pažadinti Glausiją. Tačiau Adilio jais netiki: jis tiki, kad jo žmonos likimas yra Dievo rankose.

Kai susituokėme, mes pažadėjome gyventi vienas už kitą ir tapti vienu kūnu, kaip nurodyta Biblijoje. Esu tikras, kad jei būtų buvę atvirkščiai, ji būtų prižiūrėjusi ir mane “.

Adilio sako, kad išlieka ištikimas Glausijai, nors, žinoma, sekso jam tikrai trūksta. Jis pripažįsta, kad kenčia ir kad jam sunku. Bet jis vis tiek pasikliauja Dievu: arba nuves Glausiją pas jį, arba grąžins ją savo vyrui …

O ką darytumėte jo vietoje?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA