Home Naujienos Išsirink savo vasarinę suknelę! Testas, kuris papasakos viską apie jūsų moteriškumą!

Išsirink savo vasarinę suknelę! Testas, kuris papasakos viską apie jūsų moteriškumą!

by adminas
201 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Mano suknelės pasirinkimas ilgai užtruko! Ir galų gale kiekvienas žodis yra apie mane! 

Labai ačiū! Aš taip ilgai nemačiau normalių testų, kurie rodo tiesą! Ir svarbiausia, tai užtruko tik keletą sekundžių! Štai ką reiškia testas!

Buvo įdomu skaityti, ir kai supratau, kad viskas tikrai sutampa tiek charakteriu, tiek elgesiu, pradėjau draugams patarinėti, kad jie turėtų pabandyti praeiti! Jie taip pat sutiko!

Nesvarbu, kiek šiuolaikinės moterys mėgsta dėvėti džinsus, kiekviena iš mūsų spintoje turi bent vieną suknelę. Jame visi tampame moteriškesni, patrauklesni vyro akimis.

Psichologai mano, kad drabužiai gali daug pasakyti apie tai, kas juos vilki. Vienoms mergaitėms padovanokite mini suknelę, kitoms – ilgą juodą. Patikrinkime, ar psichologai teisūs.

Viskas, ko jums reikia – pasirinkti vieną iš pateiktų suknelių ir perskaityti aprašymą apie save ir savo personažą. Tačiau neapsirikite, kokia apranga jums tiks labiausiai. Tiesiog pasirinkite tai, kas patraukia jūsų dėmesį.

1. Moteriška ir romantiška.

Jūs suprantate, kaip veikia pasaulis, tačiau atsisako tikėti, kad pasaulyje nėra tikrų vyrų: princų, apie kuriuos vaikystėje skaitėte. Esate geraširdė, šiek tiek naivi ir turite nepaprastą nuojautą. Širdis sugeba pasakyti, ką reikia padaryti konkrečioje situacijoje.

Neatmeskite jo bandymų jus perspėti arba, priešingai, paraginkite žengti žingsnį. Tai jūsų nenuvils.

2. Aristokratiškas ir rafinuotas.

Puikiai atrodai net ir įprastuose drabužiuose. Jie sako apie tai: Moteris su didžiąja raide. Vyrai duše jus su komplimentais, atkreipdami dėmesį, kad galite paskęsti akyse. Jūs didžiuojatės ir neleisite, kad kas nors jus įskaudintų. Taip ir toliau!

3. Tikra paslaptis.

Esate iš tų moterų, kurios vyrams yra be galo įdomios. Jie niekaip negali tavęs išsiaiškinti: tavo daugialypė asmenybė žavi ir žavi.

Tu esi labai graži, bet nemanai, kad tai yra pagrindinis dalykas gyvenime. Nepaisant populiarumo tarp stipresnės lyties, tokie žmonės kaip jūs esate labai lojalūs vienam vyrui. Su juo jūs esate pasirengęs eiti į ugnį ir vandenį …

4. Ideali žmona.

Kiekvienas vyras svajoja apie tokius sutuoktinius: gerai rengiesi, prisistatai, esi puiki meilužė ir meilužė. Labai aistringa ir stipri asmenybė.

Jūs galite lengvai vesti žmones, todėl tapsite geru viršininku, kuris bus gerbiamas ir bijomas. Pasitikite savimi ir žinokite, kokį įspūdį jūs darote kitiems.

5. Nuoširdus ir geraširdis.

Tavyje nėra nė lašo savanaudiškumo, tu nuolat galvoji apie kitus: šeimą, draugus, vyrą ir vaikus. Jaunystėje dažnai degindavai save, nes įsimylėjai vyrus, kurie tave skaudino. Nekartokite praeities klaidų. Skirkite sau daugiau dėmesio.

Esate verti tų, kurie nešios jus į rankas, o ne verks naktimis verkti. Be to, jūs turite paslėptą talentą. Pasinerkite į save ir suraskite.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA