Home Žmonės Išsaugokite šį tekstą ir perskaitykite jį kiekvieną kartą, kai uždusite dėl neigiamų minčių.

Išsaugokite šį tekstą ir perskaitykite jį kiekvieną kartą, kai uždusite dėl neigiamų minčių.

by adminas
127 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓
Skirkite laiko atsakyti į visus klausimus. Kai pradedate tai daryti vietoj jo, jūs tik tampate labiau sumišęs ir nusivylęs.

1. Mūsų gyvenimas yra gana sudėtingas ir absoliučiai visiems. Net labai sėkmingi ir garsūs žmonės turi tas pačias bėdas kaip ir kiekvienas iš mūsų. Nors žiūrime į jų nuotraukas blizgančiuose žurnaluose ir galvojame: „Štai kažkas, bet jiems yra nuodėmė skųstis“.

Atminkite, kad visi kenčiame vienodai. Yra tik vienas skirtumas: kažkas nuolat skundžiasi ir verkia, o kažkas slepia savo skausmą.

Bet tai, kad gyvenimas yra skausmas, dar nereiškia, kad tuo pat metu jis negali būti gražus. Net tada, kai problemos ir rūpesčiai krinta kaip sniegas ant galvos, vis tiek galite būti … laimingi. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia pakeisti perspektyvą. Pažvelkite kitaip, kas nutiko jums.

Gyventi bus daug lengviau, jei priimsite bendrą tiesą, kurią dėl kažkokių priežasčių visi pamiršta: „Gyvenime nėra sėkmės ir laimės be kritimų!“

2. Visi turi nusivilti žmonėmis.  Kai tavo geriausias draugas išduoda Arba be paaiškinimo numeta mylimąjį ir mylimąjį. Tokiomis akimirkomis širdis plyšta skausmu. Atrodo, kad niekuo negalima pasitikėti, kad gyvenime nieko gero neturėsi.

Pabandykite pažvelgti į tai, kas nutiko iš kitos pusės. Supratimas, kad nusivylę žmonės yra ne kas kita, kaip naudingos pamokos. Jie susitinka mūsų gyvenimo kelyje tik tam, kad padėtų ką nors suprasti apie save ir gyvenimą apskritai.

Dramatiškiausi pokyčiai mūsų gyvenime įvyksta ištikus dideliam nusivylimui. Būtent jie tampa mūsų augimo impulsu ir padeda mums priimti teisingus sprendimus.

3. Mums nesuteikiama pakeisti savo praeities. Pavyzdžiui, perbraukite dieną, kai nusprendėte pradėti pasimatymą su kuo nors, kas vėliau sulaužė jam širdį. Arba priimkite kitą neteisingą sprendimą.

Žiauri gyvenimo tiesa: praeitis amžinai liks tokia, kokia buvo. Bet tai visai nereiškia, kad negalite pakeisti savo ateities! Kodėl praeitis metų metus turėtų kabėti kaip akmuo aplink kaklą, nulemdama dabartinius mūsų veiksmus ir save?

Tai, kad patyrei nesėkmę ar nesėkmę, dar nereiškia, kad visada bus taip ir ne kitaip. Mes patys pasirenkame gyvenimo scenarijų. Todėl bet kurią akimirką galite pakeisti savo gyvenimą – kiltų noras.

Palik praeitį praeityje ir pradėk dirbti dėl savo ateities. Nuo nulio. Su pasitikėjimu, kad viskas susitvarkys.

4. Blogiausias dalykas, kurį galime padaryti patys, yra susigundyti prielaidomis ir spekuliacijomis. Tai yra savotiški „proto žaidimai“, kai pradedame galvoti apie tai, kodėl kažkas nepasisveikino ar neatsakė į pranešimą, arba mes dėl priežasties nepasinaudojame reklama.

Užuot užsiėmę nenaudinga veikla, išmokite gyventi šiandiena ir mėgaukitės kiekviena jos akimirka. Nesivargink, tiesiog gyvenk.

Skirkite laiko atsakyti į visus klausimus. Kai pradedate tai daryti vietoj jo, jūs tik tampate labiau sumišęs ir nusivylęs.

5. Tai, kad kažkas nuostabaus jūsų gyvenime praėjo neatšaukiamai, dar nereiškia, kad kažkas kita neateis – dar geriau. Gyvenimas yra judėjimas į priekį ir progresas.

Kaip sakė Hasek’o romano „Gallantinio kareivio Schweiko nuotykis“ veikėjas: „Anksčiau dar nebuvo buvę, kad nieko nebuvo“. Taigi, jei baigėte skaityti nepaprastą knygą, kuri jums patiko, tiesiog patraukite kitą nuo lentynos. Labai gali būti, kad bus dar įdomiau.

Galų gale viskas klostosi gerai. Ligos išgydomos, problemos išspręstos. Reikia tikėti ir tikėtis – ir ateis laimė.

6. Net kai manote, kad viskas taip blogai, būkite dėkingas. Kad ir kaip laukiškai tai skambėtų. Pradėkite dieną nuo dėkingumo.

Pabudimas skirtingai nei tūkstančiai žmonių planetoje, kuriems saulė niekada nepakyla. Už tai, kad esate sveikas ir galėtumėte vaikščioti savomis kojomis. Už tai, kad jūsų artimieji ir draugai yra saugūs ir patikimi. Taip, tik visam gyvenimui! Juk ji graži!

Lengviausias ir efektyviausias būdas atsikratyti neigiamų minčių – padėkoti likimui už visus turimus dalykus. Ir darykite tai kiekvieną dieną!

7. „Viskas iš karto“ – nutinka tik pasakose ir pigiose muilo operose. Kai kurie dalykai užima laiko. Daugelis jų trunka ilgus mėnesius ar net metus.

Tai, kad jums nepavyko tą pačią sekundę, dar nereiškia, kad ji niekada neveiks. Kantrybės ir tik kantrybės. Tai yra pagrindinė sėkmės formulė ir protingas požiūris į gyvenimą.

Verta suprasti, kad viskas, ką turite omenyje, apie ką svajojate, tikrai išsipildys. Jei dirbsi prie to ir būsi ramus. Viskas turi savo laiką.

8. Jei nakties nebūtų, mes niekada negalėtume grožėtis žvaigždėmis danguje. Tamsios ir baisios dienos būna kiekvieno žmogaus gyvenime. Bėdos darbe, vaikų ligos, atsisveikinimas su artimaisiais, išdavystė … Galite išvardyti be galo.

Bet visi šie testai mus tik stiprina. Kartais jūs turite išgyventi skausmą ir neviltį, kad galėtumėte atrasti savyje tai, kas paslėpta giliai, giliai. Kažkas, kas pavers mus geriausia mūsų pačių versija.

Taigi nebijokite nakties. Juk po jos visada ateina aušra. Ir jis yra gražus!

9. Žmonės, su kuriais praleidžiame laiką, daro įtaką daug daugiau, nei galima įsivaizduoti. Net jei to nepastebi.

Jei netoliese yra teigiamų žmonių, tada jie jus įkvepia, o neigiamoms mintims tiesiog nėra nei vietos, nei laiko. Tačiau neigiami elgiasi destruktyviai ir destruktyviai. Jų amžinas verkšlenimas ir kritika visiems ir viskam – pavogia tavo laimę. Lašas po lašo.

Todėl yra tik vienas patarimas: bėgti nuo jų!

10. Kad gyvenimas būtų laimingas – vien noro nepakanka. Turėtumėte pakeisti savo mąstymą. Neigiamos mintys yra kaip piktžolės. Jie augs neribotą laiką, kol jūs visus „ištrauksite“.

Todėl stenkitės visada mąstyti pozityviai. Pašalinkite negatyvą ir viskas, kas traukia atgal, neleidžia jums augti ir tobulėti.

Ir, atvirkščiai, visada galvok apie gerą. Ir ateis. Svarbiausia yra „reguliariai ravėti piktžoles“!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA