Home Receptai Įrodytas receptas! Tik 1 šaukštas tuščiame skrandyje ir jūsų kraujagyslės bus išvalytos!

Įrodytas receptas! Tik 1 šaukštas tuščiame skrandyje ir jūsų kraujagyslės bus išvalytos!

by adminas
142 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Štai kaip valyti kraujagysles nuo apnašų ir išvengti pavojingų kraujo krešulių susidarymo!

Mūsų maistas tiesiogiai veikia mūsų sveikatą! Žinoma, netinkama mityba kelia grėsmę širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatai, o perdirbtų maisto produktų, riebaus maisto, kenksmingų toksinų ir cheminių medžiagų naudojimas sukelia daug širdies ir kraujagyslių ligų ir net širdies priepuolį.

Deja, būtent šis maistas yra labiausiai skanus ir pageidautinas, todėl mes papasakosime nuostabaus 3 komponentų vaisto, skirto intensyviam kraujagyslių valymui, receptą, kuris padės užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių sistemos problemoms.

Sudėtis:

  • Česnakai – 8 galvos.
  • Kai imbieras.
  • 300 gramų švaraus geriamojo vandens.
  • Citrinų 8 vnt.

Paruošimo metodas:

  1. Nuplaukite citrinas ir supjaustykite juos į gabalus, dabar nulupkite česnaką ir imbierą. Tada pridėti visus maišytuvo ingredientus ir sumaišykite, kol pasieksite sklandų mišinį.
  2. Tada mišinį supilkite į puodą ir įpilkite vandens. Įdėkite puodą ant ugnies ir, kai mišinys pradeda virti, išimkite jį iš ugnies.
  3. Laikykite mišinį, kurį turite į butelius.

Taikymas:

Šis įrankis turėtų būti vartojamas kasdien, 1 valgomasis šaukštas. l dvi valandas prieš valgį, esant tuščiam skrandžiui. Be geriamojo, papildomai rekomenduojama reguliariai treniruotis bent 3 kartus per savaitę gydymo metu.

Nedvejodami, rezultatai bus nuostabūs! Prieš naudodami šį receptą, būtina pasitarti su gydytoju! Savęs gydymas gali būti pavojingas sveikatai!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA