Home Žmonės Įrodyta: kuo protingesnė moteris, tuo „blogesnė“ jos savybė

Įrodyta: kuo protingesnė moteris, tuo „blogesnė“ jos savybė

by adminas
235 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Ar jūs kada nors buvote vadinamas netoleruotinu, asilo skausmu? Taigi jūs turite kuo didžiuotis. Apsvarstykite komplimentą!

Remiantis Australijos mokslininkų atliktu tyrimu , moterys, turinčios nepakeliamą charakterį, dažnai yra protingesnės ne tik racionaliai, bet ir emociškai.

Anot ekspertų, velniško charakterio moterys turi gerą atmintį, turi mažiau išankstinių nusistatymų, yra labai motyvuotos ir visada siekia savo tikslų.

Sudėtingi žmonės į pasaulį žvelgia objektyviau ir nešališkiau, priimdami sprendimus, jie labiau pasikliauja racionaliu, o ne emociniu aspektu.

Joe Forgasas, vadovaujantis tyrimo autorius, sako, kad nepakenčiamos moterys paprastai labiau suvokia, kas vyksta aplink juos, analizuoja ne tik savo elgesį, bet ir tai, kaip elgiasi kiti.

Jie pastebi detales, kurių daugelis praleidžia. Sudėtingi žmonės dažniau būna nusivylę nei kiti, nes jie visą laiką yra orientuoti į rezultatą. Daugelis jų yra perfekcionistai iki kaulų čiulpų.

Sentimentalūs ir romantiški žmonės dažniausiai žlunga, nei nusivilia cinikais. Ir viskas todėl, kad jie priima sprendimus dėl emocijų ir retai klauso sveiko proto argumentų.

„Panašu, kad teigiamas humoras skatina kūrybiškumą, lankstumą ir bendradarbiavimą, o nuotaika suaktyvina kruopštesnį ir atrankesnį mąstymo būdą, verčia žmones daugiau dėmesio skirti išoriniam pasauliui“, – sako Forgasas.

Ar sutinkate su mokslininkų išvadomis?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA