Home Naujienos Intymi higiena: 9 dalykai, ko negalima padaryti!

Intymi higiena: 9 dalykai, ko negalima padaryti!

by adminas
469 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Kiekviena moteris turėtų rūpintis savo genitalijomis, vengdama tam tikrų rimtų klaidų. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie 9 dalykus, kurių neturėtumėte daryti, jei jums rūpi jūsų lytinių organų sveikata!

1. Jei jaučiate kokį nors skausmą, diskomfortą ar kandidozę, geriau kreiptis į kvalifikuotą specialistų pagalbą, nei savarankiškai gydytis namuose, naudodami tokias priemones kaip, pavyzdžiui, arbatmedžio aliejus.

2. Mes nepasakojame, kad išmeskite visus aptemptus džinsus, galite nešioti juos kartais, tačiau stenkitės mūvėti įprastas kelnes, nes jie yra kvėpuojantys. Nuolatinis aptemptų drabužių dėvėjimas gali sukelti spuogus ar kandidozę, jūs tikrai nenorėtumėte kentėti nei nuo vieno, nei nuo kito.

Tiesiog įsitikinkite, kad suteikiate laisvą vietą moterų lytiniams organams ir jie gali kvėpuoti.

3. Moteris turėtų suprasti, kad jos lytiniai organai yra labai jautrūs ir subtilūs. Turite būti higieniški, kitaip galite susidurti su infekcija, bendro nerimo jausmu ir aštriu kvapu.

4. Viena iš rimtų klaidų! Tiesa, kad šioje vietoje visi gali niežėti. Tačiau jūs turite pabandyti atsispirti pagundai. Nes jei nesulaikote, galite dar labiau sudirginti, tada galite susidurti su bakterinės vagitozės problema.

5. Jūsų makštis yra natūrali, o kitos pastabos nepriimamos. Kalbant apie makšties dekoravimą įvairiomis medžiagomis: makštis yra jautriausia jūsų kūno dalis, todėl nenorite turėti problemų, susijusių su šiuo kūnu. Bet kokie svetimkūnių papuošalai gali sukelti bėrimą ir odos niežėjimą.

6. Dažnas skalbimas išvalo makštį nuo visų mikrobų, įskaitant tuos, kurie kontroliuoja jūsų ėsdinimo lygį. Atsikratydami šių bakterijų, tampate visiškai neapsaugoti nuo ligų. Makštys yra išdėstytos taip, kad nereikia jos dažnai plauti muilu, nes jos pačios gamina medžiagą, kuri veikia kaip natūralus valiklis. Todėl patartina išorinį sluoksnį nuplauti be aromatinio muilo.

7. Daugelis merginų šalina bikini plaukus. Tokiu atveju turite būti tikri, kad kreipiatės į gerą specialistą, kuris nepaliks jums įaugusių plaukų, kurie gali sukelti įvairias ligas.

8. Visada dėvėkite švarius apatinius drabužius, kad apsaugotumėte makštį nuo infekcijų. Beveik kiekviena moteris kasdien išsiskiria iš makšties, todėl svarbu dažnai keisti apatinius rūbus. Geriau eiti į skalbinius nei į ligoninę.

9. Visos moterys, vos matydamos spuogus ar bėrimą ant makšties, iškart pradeda nerimauti, tačiau reikia stengtis jų visai neliesti. Makštį, kuri yra jautriausia jūsų kūno dalis, negalima atlaikyti griežto gydymo.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA