Home Įdomybės Ingredientai, kurie jūsų mėgstamą kavą paverčia galingu riebalų degintoju!

Ingredientai, kurie jūsų mėgstamą kavą paverčia galingu riebalų degintoju!

by adminas
266 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei pridėsite šių ingredientų prie savo kavos, galite lengvai numesti keletą papildomų svarų, nepakeisdami dietos ir gyvenimo būdo.

Neabejojama, kad kava yra populiariausias rytinis gėrimas pasaulyje. Pirma, jis akimirksniu pakelia jūsų energijos lygį ir suteikia malonų skonį bei aromatą.

Be to, jame yra nemažai kitų privalumų sveikatai, pavyzdžiui, pagerinta medžiagų apykaita, o vartojant saikingai, jis apsaugo jūsų širdį.

Tačiau tik nedaugelis žino, kad savo mėgstamą rytinę kavą galite paversti galinga riebalų deginimo priemone, tiesiog pridėdami keletą ingredientų, tokių kaip kokosų aliejus, cinamonas ir medus.

Jei pridėsite šių ingredientų prie savo kavos, galite lengvai numesti keletą papildomų svarų, nepakeisdami dietos ir gyvenimo būdo.

Kodėl šis derinys toks stiprus?

1.  Cinamonas  teikia daug naudos sveikatai. Tai yra galingas vaistas nuo uždegimo, mažinantis uždegimą organizme.

Be to, jame yra antioksidantų, o tai reiškia, kad jis neutralizuoja neigiamą laisvųjų radikalų poveikį. Tai taip pat mažina cukraus kiekį kraujyje, didindama medžiagų apykaitą.

Tai palaiko cukraus, kuris paverčiamas energija, skilimą. Taigi cinamonas apsaugo nuo riebalų kaupimosi jūsų kūne. Naudingiausias yra Ceilono cinamonas.

2.  Kokosų aliejus  yra dar viena gamtos dovana, teikianti ilgą naudą sveikatai. Tai daugiausia vidutinės grandinės riebiosios rūgštys, kurias virškinimo sistema nedelsdama siunčia į kepenis.

Jei jie nevirsta energija, jie virsta ketonų kūnais, tai yra, jie nėra kaupiami kaip riebalai. Geriausias kokosų aliejaus pranašumas norint numesti svorio yra tas, kad jis natūraliai skatina medžiagų apykaitą efektyviau deginti riebalus.

3.  Medus  gali būti pilnas cukraus, tačiau tai yra natūralus cukrus, kurį kūnas naudoja energijai gaminti. Meduje gausu svarbių mineralų, tokių kaip natris, geležis, cinkas, kalcis, kalis ir fosforas.

Be to, meduje yra niacino, folio rūgšties, vitamino C, riboflavino ir vitamino B6. Tai pasirodė esąs labai naudingas norint reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje ir mažinti stresą.

Riebalų deginimo procesas organizme labai priklauso nuo mineralų ir vitaminų. Meduje yra vario. Jis aprūpina būtinomis maistinėmis medžiagomis ir taip apsaugo nuo mineralų ar vitaminų trūkumo organizme. Žaliausias nepasterizuotas medus yra sveikiausias.

Ko jums reikia :

– ½ puodelio medaus

– ¾ puodelio kokosų aliejaus

– 1 šaukštelis cinamono

– 1 šaukštelis kakava (nebūtina)

Sumaišykite visus ingredientus iki vientisos masės. Laikyti stikliniame inde šaldytuve.

Įpilkite 1–2 šaukštelius mišinio į puodelį šviežiai paruoštos kavos.

Gerai išmaišykite ir mėgaukitės rytiniu kavos puodeliu!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA