Home Receptai Imbierų medaus kompresas – gydo stiprų kosulį ir pašalina iš plaučių gleives vos per vieną naktį!

Imbierų medaus kompresas – gydo stiprų kosulį ir pašalina iš plaučių gleives vos per vieną naktį!

by adminas
436 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Nors kosulys ir peršalimas yra vieni lengviausių negalavimų, tačiau jie atneša daug nemalonių rūpesčių. Kosulys neleidžia susikaupti, ir tai ypač dirgina aplinkinius žmones. Ir net jei jūs tai atlaikysite dienos metu,  sutiksite, kad naktinis kosulys yra tikras pragaras.

Vaikai labiausiai kenčia nuo peršalimo ir kosulio. Nes jų imunitetas nėra pakankamai stiprus, kad galėtų kovoti su šiuo virusu.

Atrodytų, kad kosulio sirupas yra idealus sprendimas, tačiau dauguma kosulio sirupų slopina tik receptorius, kurie perduoda smegenims signalus, kad sukeltų kosulį. Šiuose sirupuose paprastai yra kodeino ir dekstrometorfano – dviejų pagrindinių ingredientų, kurie padeda nuo kosulio, tačiau jie sukelia tam tikrą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, mieguistumą, galvos skausmą ir širdies tachikardiją.

Rekomenduojame išbandyti šį natūralų naminį kompresą.

Kas yra medaus kompresas?

Medus dažnai naudojamas kaip namų gynimo priemonė gydant įvairias sveikatos problemas, pradedant nuo sausos odos ir baigiant kūno detoksikacija. Taip pat medus gali būti naudojamas kosuliui gydyti. Tai padeda išstumti iš plaučių gleives. Jis vienodai tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kaip pasidaryti medaus kompresą kosuliui gydyti?

Prieš miegą greitai ir lengvai, per kelias minutes, galite pasidaryti medaus kompresą, o tam jums reikia:

  • Medus
  • Alyvuogių aliejus
  • Servetėlė
  • Marlė
  • Miltai
  • Ritiniai klijai

Instrukcijos:

  • Miltus sumaišykite su nedideliu kiekiu medaus, kad gautumėte mišinį kompresui, kuris neprilips prie jūsų rankų.
  • Įpilkite šiek tiek alyvuogių aliejaus, o tada iškočiokite, naudodamiesi tešlos tešlą, iš anksto pabarstydami miltus ant stalo, kad jie neliptų prie stalo.
  • Mišinį padėkite ant servetėlės ​​ir apvyniokite marle.
  • Pritvirtinkite šį kompresą prie krūtinės ar nugaros, naudodamiesi pleistru ant ritinėlio, tada uždėkite ant savo pižamos.

Vaikams reikia laikyti šį kompresą 2–3 valandas prieš miegą.

Suaugusieji turėtų pastatyti kompresą per naktį ir įsitikinkite, kad nešvarumai jų patalynės, nes jūs daug prakaituosite. Šis metodas visiškai neturi jokio šalutinio poveikio, tačiau įsitikinkite, kad šis kompresas nesukelia dirginimo vaikams.

Rachel Lim mama iš Singapūro išbandė šį medaus kompresą savo kūdikiui gydyti ir pasidalino jo poveikiu savo „Facebook“ įraše.

Vietoj alyvuogių aliejaus ji naudojo kokosų aliejų, o medaus ir miltų mišinį pridėjo imbiero sulčių.

Imbieras, kaip ir medus, liaudies medicinoje ilgą laiką buvo naudojamas kaip raminamasis vaistas nuo kosulio ir gerklės skausmo, be to, jis yra vienas geriausių namų vaistų nuo atsikosėjimo.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA