Home Receptai Grikiai su kefyru stebuklas! Labai paprasta ir efektyvi dieta!

Grikiai su kefyru stebuklas! Labai paprasta ir efektyvi dieta!

by adminas
149 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Be greito kilogramų praradimo, metabolizmas normalizuojamas, oda ir plaukai atgaivinami, celiulitas pastebimai sumažėja.

Praėjus vieneriems metams po gimdymo (manau, kad tai daugeliui moterų yra skausmingas dalykas), mano svoris sustojo 74 (aukštis 168), kad būtų sąžiningas, man tai tikrai nepatiko, bet aš maitinosi krūtimi, kokios dietos gali būti!

Tačiau aš nusprendžiau išbandyti šį paprastą receptą mažiausiai 2 kartus per dieną:

  • 1 puodelis kefyro
  • 1 šaukštas neapdorotų grikių
  • 8 valandos reikalauja kambario temperatūros.

Naktį, ryte – vakarą (vakarą valgau 2-3 val. Prieš miegą), aš įsidiegiau sau, o tai labai skanus !!!! Grikiai gerai išsipučia, o skonis nesutampa su grikiais, pripildytais vandeniu, aš asmeniškai negaliu priversti užspringti ne laipiojimo metu. Aš valgiau, galite net pasakyti gerą, nes maitinu krūtimi.

Todėl skanus ir lengvas.

Nuo to laiko praėjo 3 mėnesiai, dabar aš sveriu 69 metus, tai yra, 74 metai, po 70 mėnesių, o dabar, išgyvenusiu naujuosius metus, aš net nesu pelnęs, priešingai, minuso kilo. Kai aš nustojau maitinti vaiką, aš kiekvieną savaitę iškraunsiu tokią grikių išpilstymo dieną 6 akinius ir, žinoma, vandenį.

Nebūkite tingus, pabandykite, ar tiesiog dėl susidomėjimo, paruošite dalį, kad galėtumėte pažvelgti į skonį ir apskritai, jūs būsite labai nustebinti !!!!!

Nepamirškite pasidalinti šiuo straipsniu savo socialiniuose tinkluose.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA