Home Receptai Gerkite jį prieš miegą ir atsikratykite parazitų, grybelių ir kitų bakterijų

Gerkite jį prieš miegą ir atsikratykite parazitų, grybelių ir kitų bakterijų

by adminas
266 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Medus yra vienas sveikiausių maisto produktų pasaulyje. Žmonės tai taip pat vadina ypač sveiku ingredientu, kuris yra pilnas įvairių sveikų maistinių medžiagų ir atneša daug naudos sveikatai.

Tačiau ar žinojai, ką gali padaryti medaus ir cinamono derinys? Tai labai galinga priemonė, kuri padės per naktį sudeginti riebalus.

Šiame straipsnyje pateiksime labai galingą gėrimą, o jei išgersite jį prieš miegą, ryte pamatysite svorio metimą!

Tai nuostabu!

Cinamonas turi daug gydomųjų savybių.

Tai pagerina veido odą, padidina kraujotaką, mažina cholesterolio kiekį, puikiai tinka širdžiai, žarnynui, skrandžiui ir pagreitina riebalų deginimo procesą.

Naudokite jį savo induose. Cukrų galite pakeisti cinamonu, į kiekvieną patiekalą įdėdami ketvirtadalį šaukštelio. Gerkite medaus ir cinamono miltelių mišinį kiekvieną vakarą prieš miegą.

Pastaba: šį mišinį labai lengva pasigaminti, ir jūs tikriausiai turite viską virtuvėje!

Virimas:

Užvirkite 200 ml vandens. Įpilkite pusę šaukštelio cinamono miltelių ir palikite 30 minučių. Kai vanduo pakankamai atvės, įpilkite vieną arbatinį šaukštelį medaus ir mišinį atšaldykite. Išgerkite vieną puodelį šio nepaprasto gėrimo 30 minučių prieš miegą. Nedėkite nieko, be šių ingredientų! Atminkite, kad tai veiks tik tada, jei jį gersite naktį!

Visas jūsų virškinamasis traktas bus išvalytas; Jūs atsikratysite parazitų, grybelių ir kitų bakterijų ir būsite sveikesni nei bet kada anksčiau!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA