Home Receptai Geriausias natūralus vidurius laisvinantis vaistas: valgykite jį ir išvalysite žarnyną bei atsikratysite skysčių pertekliaus

Geriausias natūralus vidurius laisvinantis vaistas: valgykite jį ir išvalysite žarnyną bei atsikratysite skysčių pertekliaus

by adminas
345 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Vidurių užkietėjimas atsiranda tada, kai sunku atlikti tuštinimąsi arba po trijų ar daugiau dienų.

Beveik kiekvienas žmogus tam tikru metu patiria vidurių užkietėjimą, ir paprastai tai nėra rimta.

Tačiau vidurių užkietėjimas palengvina skrandžio skausmą ir pilvo pūtimą. Medicinos ekspertai praneša, kad vidurių užkietėjimas turi keletą priežasčių, įskaitant judėjimo trūkumą, amžių, stresą, vaistus, skaidulų trūkumą, tam tikrus vitaminus ir kitas priežastis.

Gali būti, kad vidurių užkietėjimas yra antrinis kitos ligos poveikis, tokiu atveju turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kad surastumėte pagrindinę jūsų problemos priežastį, kad ją išspręstumėte.

Vidurių užkietėjimas
Kai kurie vidurių užkietėjimo simptomai yra mažiau nei du tuštinimosi per savaitę, stresas bandant ištuštinti, mažos ar kietos išmatos, patinęs skrandis ir vėmimas. Tai gali sukelti nepatogumų kenčiantiems, nes tai gali sukelti mieguistumą.

Jei tuštinimasis nereguliarus daugiau nei dvi savaites, svarbu imtis veiksmų. Gydytojas gali atlikti tyrimus, norėdamas išsiaiškinti problemos šaknis. Tai apima kraujo ir hormonų tyrimus, bario tyrimus, siekiant rasti bloką gaubtinės žarnos dalyje, arba kolonoskopiją, kad būtų galima išsamiau ištirti, kas vyksta dvitaškyje.

Apie dešimt procentų žmonių kenčia nuo nereguliaraus tuštinimosi. Nors vidurių užkietėjimui palengvinti yra daugybė variantų, dažnai geriau kreiptis į natūralias priemones, kurios veikia kaip veiksmingas vidurius laisvinantis vaistas. Šis paprastas receptas buvo naudojamas stacionare ir buvo skiriamas pacientams, sergantiems sunkiu vidurių užkietėjimu. Tai lengva padaryti ir pasiekti puikių rezultatų.

Norėdami pagaminti šį vidurius laisvinančią uogienę,  naudokite vieną puodelį datulių, vieną puodelį džiovintų slyvų ir penkis puodelius verdančio vandens. Supjaustykite datas ir džiovintas slyvas į mažus gabalėlius ir užpildykite vandeniu. Virkite šį mišinį, kol jis taps tirštas. To pakaks maždaug trims savaitėms. Gerkite po vieną šaukštelį kiekvieno. Jį gali naudoti bet kokio amžiaus žmonės.

Slyvose yra  daug skaidulų ir jose yra sorbitolio, kuris yra natūralus cukrus, silpninantis išmatas. Tai palengvina vidurių užkietėjimą per trumpą laiką. Arba galite įpilti džiovintų slyvų į vandenį ir palikti per naktį, o ryte išgerti. Tai padės atlikti tuštinimąsi ryte.

Jei jaučiate staigų ir stiprų pilvo skausmą,  būtinai naudokite šį receptą papildomam gydymui ir paskambinkite gydytojui. Vidurių užkietėjimas gali būti nauja ar ilga problema, tačiau vis tiek jį reikia išspręsti. Taip pat svarbu spręsti tokias problemas kaip kraujas išmatose, sunkumai praeinant išmatoms net laikantis šio recepto, svorio netekimas be dietos ar labai retos išmatos.

Vidurių užkietėjimas  yra dažna problema, ir, deja, ne vienas iš vaistų yra labai naudingas, ir jie iš tikrųjų gali būti kenksmingi. Geriau dainuokite natūraliu keliu, kad padėtumėte kūnui atlikti natūralias funkcija

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA