Home Žmonės Frazės, kurių jokiu būdu negalima pasakyti mamai!

Frazės, kurių jokiu būdu negalima pasakyti mamai!

by adminas
169 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Iki kažkieno ji išeis, ir dėl nieko daugiau apgailestaujame, kad mums nepavyko paprašyti atleidimo už tokius žodžius …

Laikas yra gailestingas ir anksčiau ar vėliau jis atima iš mūsų artimiausius, o tarp jų ir brangiausią bei brangiausią žmogų, mūsų motiną. Ji yra vienintelė asmenybė pasaulyje, pati ypatingiausia, nes ji suteikia mums gyvybę, auga ir skiria dėmesį savo pačių metų sąskaita. Taip, tai daro visos tikros motinos, tačiau indėlio į mūsų vystymąsi ir gyvenimą negalima palyginti su niekuo. Ji yra prie lovos, kai mes sergame, ji yra už lango, kai mes neįmiegame be perspėjimo, ji yra laimingiausia per visas mūsų gyvenimo pergales!

Ir mes … retai sakome nereikšmingus švelnius žodžius, kad mes ją mylime, kad ji yra pati reikalingiausia ir nuostabiausia. Pagalvok apie tai …

Gyvenime nutinka visko, ir mes kartais esame pernelyg žiaurūs, kai galime įmesti į savo širdį žiaurią frazę, sužeisdami ją iki ašarų. Kažkada ji išeis ir dėl nieko daugiau apgailestaujame, kad mums nepavyko paprašyti jos atleidimo už tokius žodžius …

1. „Aš neturiu laiko“

Mama tave pagimdė 9 mėnesius, nemiegojo naktį, kai buvai kūdikis, dirbo du darbus, kad susimokėtų už tavo anglų kalbos auklėtoją … Aš atsikeldavau auštant, o naktį virdavau barščius ir susukdavau skardines marinatų, nors norėjau atsigulti ir … numirti. Na, arba tiesiog su niekuo nekalbam. Ji visada klausėsi jūsų pasakojimų, gailėjosi, šildė meilę ir … niekada neatsakė į jūsų prašymą fraze: „Aš neturiu laiko“.

2. „Aš tavęs nekenčiu“

Ir ji tave myli. Nesvarbu kas. Kas jūs esate: sėkmingas verslininkas, mėnesiams dingęs į komandiruotes, kuklus tarnautojas ar tiesiog visiškas nevykėlis, prašantis pinigų iš pensijoje esančių tėvų.

3. „Aš jo nevalgysiu!“

Na, atsikelk ir pats pasidaryk maistą! Norėdami virti šią kuklią vakarienę, mama kelias valandas stovėjo prie viryklės. Man nepatinka? Išbandykite, staiga jis veikia geriau ?!

4. „Tu mane taip užauginai“

Gal mama padarė švietimo klaidų (ji griežtai nubaudė, nekreipė pakankamai dėmesio), tačiau ji nuoširdžiai stengėsi, kad tave darytų vyras su sostine „Ch“. Ir kadangi jūs suprantate, kad turite trūkumų, niekas netrukdo dirbti sau.

5. „Tu niekada nemylėjai tėvo“

Jei nemylėtumėte, negimtumėte …

6. „Tėvas pasielgė teisingai, kad tavęs apleido“.

Tai yra blogiausias dalykas, kurį galite pasakyti moteriai. Kartą mama sutiko tavo tėvą ir labai jį mylėjo. Tiek, kad norėjau vaiko iš jo. Taigi jūs gimėte. Abu tėvai padarė klaidų. Tėvui paliekant motiną, ji labai kentėjo, tačiau stengėsi jos nerodyti. Ir naktį verkė į pagalvę. Ir gal vis tiek verkia …

7. „Jūs vis dar nesuprantate“

O kas, jei taip? Mama visada stengiasi tave suprasti ir kartais rasti pasiteisinimą.

8. „Jūs per mažai perskaitėte“

„Ar žinai, kiek pranešimų perskaičiau, kad surasiu šį mažą butą, kuriame tau buvo patogu daugelį metų? O kiek receptų perskaičiau, kad būtų skanu … “

9. „Jūs neišsilavinęs. Net instituto nebaigė. Neik! „

Bet mano mama išgyveno tokią gyvenimo mokyklą, apie kurią niekada nesvajojai! Ir, beje, turėdamas „neišsilavinusį protą“, radau būdą užsidirbti pinigų už tavo puikų išsilavinimą.

10. „Atsiprašau, aš neisiu į tavo gimtadienį / Naujuosius metus / kovo 8 d. …“

Bet kuri motina yra šokiruota, kai pagaliau suvokia, kad jos mylimas vaikas tapo gana suaugusiu. Pastaruosius 20 metų (o kartais ir daugiau!) Visos jos mintys buvo susijusios tik su jumis. Kaip gyventi? .. Pamažu motinos mokosi savimi pasirūpinti tik dar kartą, tačiau vis tiek laukia jūsų atvykimo su ypatingu jauduliu ir nekantrumu.

11. „Neskambinau, nes buvau labai užimtas“

O mama sirgo, vieniša, vos nesulaukė atlyginimo / pensijos ir trečią kartą per mėnesį skolinosi iš kaimynės Zinkos …

12. „Jūs nepakankamai mylėjote mane“

Mylėjo, kiek tik galėjo … Gal ne tiek, kiek norėjai, bet visa širdimi …

13. „Tu atrodai labai blogai“

Mama pirmiausia yra moteris, todėl kritika dėl jos išvaizdos yra labai skaudi. Ir tada galbūt ji nelanko SPA vien todėl, kad neturi tam pakankamai pinigų ?!

14. „Atostogaudamas eisiu prie jūros, o ne pas jus“.

Labai gaila, nes dabar ji yra ypač vieniša ir nori sugrįžti kelioms dienoms tuo metu, kai kambariai buvo užpildyti juoko, visa šeima sėdėjo prie stalo, o drabužių spinta buvo … na, tiesiog rutuliojantis rutulys!

15. „Tu sužlugdei mano gyvenimą. Tu ne mano mama “.

Jūs negalite to pasakyti savo mamai. Ne visi. Be komentarų.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA