Home Įdomybės DRUSKOS UŽPILDAI GYDO NET VĖŽĮ

DRUSKOS UŽPILDAI GYDO NET VĖŽĮ

by adminas
2806 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Šis receptas buvo paskelbtas sveikos gyvensenos 2002 m. Deja, jis ne tik pamirštamas, bet ir specialiai ištrinamas iš atminties bei diskredituotas farmacijos kompanijų siekiant pelno.

Epsomo druska (magnezija) beveik taip pat veikia kompresuose, kartais su mastopatija, mėlynėmis. Daugiau druskos vonių, skalaujant nosį, prausiant veidą druskos tirpalu nuo raukšlių, skalaujant nosies sinusus … Visa tai patikrinta ir veikia!
Ši istorija buvo rasta sename laikraštyje. Kalbama apie nuostabias gydomąsias druskos savybes, kurios buvo naudojamos Antrojo pasaulinio karo metu sužeistiems kareiviams gydyti.

Rašo slaugytoja, tiesiogiai susijusi su karo veiksmais

Antrojo pasaulinio karo metu dirbau vyresniąja operacine seserimi lauko ligoninėse pas chirurgą I. I. Shcheglov. Skirtingai nuo kitų gydytojų, jis sėkmingai naudojo hipertoninį druskos tirpalą gydant sužeistuosius.
Ant didžiulio užterštos žaizdos paviršiaus jis uždėjo didelę, laisvą servetėlę, gausiai sudrėkintą druskos tirpalu. Po 3–4 dienų žaizda tapo švari, rausva, temperatūra, jei ji buvo aukšta, nukrito iki beveik normalios lygio, po to buvo uždėta gipso liejimo priemonė. Po 3–4 dienų sužeistieji buvo išsiųsti į užpakalį. Hipertoninis sprendimas veikė nepriekaištingai – mirtingumo beveik neturėjome. Praėjus maždaug 10 metų po karo, aš gydydavau Shcheglov metodą savo dantims, taip pat ėduoniui, kurį apsunkino granuloma. Sėkmė atėjo per dvi savaites.
Po to pradėjau tyrinėti druskos tirpalo poveikį tokioms ligoms kaip cholecistitas, nefritas, lėtinis apendicitas, reumatinė širdies liga, uždegiminiai procesai plaučiuose, sąnarių reumatas, osteomielitas, abscesai po injekcijos ir pan. Iš esmės tai buvo pavieniai atvejai, tačiau kiekvieną kartą gaudavau teigiamų rezultatų. Vėliau dirbau klinikoje ir galėjau kalbėti apie keletą gana sunkių atvejų, kai tvarsliava su fiziologiniu tirpalu buvo veiksmingesnė nei visi kiti vaistai. Mes sugebėjome išgydyti hematomas, bursitą, lėtinį apendicitą.

Faktas yra tas, kad fiziologinis tirpalas turi absorbuojančių savybių ir iš audinio ištraukia skystį su patogenine flora.

Kartą per komandiruotę į rajoną sustojau prie buto. Šeimininkės vaikai sirgo kokliušu. Jie kosėjo nepaliaujamai ir skausmingai. Aš nakčiai uždėjau druskos tvarsčius ant jų nugarų. Po pusantros valandos kosulys sustojo ir nepasirodė iki ryto. Po keturių tvarsčių liga dingo be pėdsakų.

Vieną dieną chirurgas pasiūlė pabandyti fiziologinį tirpalą gydant navikus. Pirmoji tokia pacientė buvo moteris, kurios veidas buvo vėžinis apgamas. Ji atkreipė dėmesį į šį apgamą prieš šešis mėnesius. Per tą laiką apgamas pasidarė raudonas, padidėjo tūris, iš jo išsiskyrė pilkai rudas skystis. Aš pradėjau gaminti jos druskos lipdukus. Po pirmojo lipduko navikas pasidarė blyškus ir sumažėjo. Po sekundės jis tapo dar blyškesnis ir atrodė susitraukęs. Lėšos buvo nutrauktos. Po ketvirtojo lipduko apgamas įgijo pradinę išvaizdą. Su penktu lipduku gydymas baigėsi be operacijos.

Tada ten buvo jauna mergina su krūties adenoma. Jai buvo atlikta operacija. Aš patariau pacientui keletą savaičių prieš operaciją daryti fiziologiniu tirpalu ant krūtinės. Įsivaizduokite, kad operacija nebuvo reikalinga. Po šešių mėnesių jai taip pat išsivystė adenoma antrame krūtyje. Ir vėl ji buvo išgydyta nuo hipertenzinių tvarsčių be operacijos. Su ja susipažinau po devynerių metų po gydymo.

Ji jautėsi gerai ir net neprisiminė apie savo ligą.
Galėčiau tęsti stebuklingo gydymo istorijas, naudodamas tvarsčius su hipertoniniu tirpalu. Galėčiau kalbėti apie vieno Kursko instituto mokytoją, kuris po devynių druskos įklotų atsikratė prostatos adenomos.

Kraujuojanti moteris, naktį uždėjusi druskos tvarsčius – tris savaites palaidinę ir kelnes – atgavo sveikatą. Ir yra daug panašių atvejų.

Druskos padažų naudojimo praktika

 1. Druska ne daugiau kaip 10 procentų vandeniniame tirpale yra aktyvus sorbentas. Ji pašalina visas priemaišas iš sergančio organo. Tačiau terapinis poveikis bus tik tuo atveju, jei tvarstis bus kvėpuojantis, tai yra, higroskopinis, kurį lemia tvarsliavai naudojamos medžiagos kokybė.
 2. Druskos užpildas veikia lokaliai – tik ant pažeisto organo ar kūno dalies.
 3. Kai skystis absorbuojamas iš poodinio sluoksnio, audinių skystis kyla iš gilesnių sluoksnių, tempdamasis pagal visus patogeninius principus: mikrobus, virusus ir organines medžiagas.
 4. Taigi, atliekant tvarsliava sergančio organizmo audiniuose, skystis atsinaujina, valo patogeninį faktorių ir, kaip taisyklė, pašalina patologinį procesą.
 5. Padažas hipertoniniu natrio chlorido tirpalu veikia palaipsniui.
 6. Terapinis rezultatas pasiekiamas per 7–10 dienų, o kartais ir daugiau.
 7. Natrio chlorido tirpalą reikia naudoti atsargiai.
 8. Sako, aš nerekomenduočiau tepti tvarsčio su koncentracijos tirpalu, didesniu kaip 10 procentų.
 9. Kai kuriais atvejais net 8 procentų sprendimas yra geresnis.

Kyla klausimas: kur ieškoti gydytojų, jei tvarsliava hipertoniniu tirpalu yra tokia efektyvi, kodėl šis gydymo metodas nėra plačiai naudojamas? Viskas labai paprasta – gydytojai nelaisvėje gydomi narkotikais …

Farmacijos kompanijos siūlo vis daugiau naujų ir brangesnių vaistų. Deja, medicina taip pat yra verslas. Hipertoninio sprendimo problema yra ta, kad jis yra per daug paprastas ir pigus. Tuo tarpu gyvenimas mane įtikina, kad tokie tvarsčiai yra puikus įrankis kovojant su daugeliu negalavimų.

Su sloga ir galvos skausmais naktį ant kaktos ir kaklo užtepiu apskritą tvarsliava. Po pusantros valandos praeina sloga, o iki ryto galvos skausmas išnyksta. Bet kokiems peršalimams ant pirmo ženklo užtepiu tvarsčių. Ir jei aš vis tiek praleidau laiką ir infekcijai pavyko patekti į gerklę ir bronchus, tada aš darau visišką tvarsliavą ant galvos ir kaklo (iš 3–4 sluoksnių minkšto plono audinio) ir ant nugaros (iš 2 sluoksnių šlapio ir 2 sluoksnių sauso rankšluosčio), dažniausiai visą naktį. Išgydoma po 4-5 procedūrų. Tačiau aš ir toliau dirbu.

Prieš keletą metų pas mane atėjo giminaitis. Dukra sirgo ūminiu cholecistito pliūpsniu. Savaitę aš jai tepiau medvilninį rankšluostį – tvarstį ant pažeistų kepenų. Ji sudėjo į 4 sluoksnius, sudrėkino druskos tirpalu ir paliko per naktį. Kepenys yra užrišamos tvarsčiu neperžengiant ribų: nuo kairiosios krūties pagrindo iki skersinės pilvo linijos vidurio, o pločio – nuo krūtinkaulio ir baltos pilvo linijos priekyje iki stuburo gale.

Tvarstis sandariai vienu plačiu tvarsčiu, tvirtesnis – ant skrandžio. Po 10 valandų tvarstis pašalinamas ir toje pačioje vietoje pusę valandos užpilamas karšto vandens šildytuvas. Tai atliekama siekiant išplėsti tulžies latakus giliai kaitinant, kad laisvai patektų į dehidratuotos ir sutirštėjusios tulžies masės žarnas.

Tokiu atveju reikalingas šildymo kilimėlis.

Jei norite – tikėkite ar ne, bet iš medvilninio rankšluosčio pagamintas 4 sluoksnių druskos rankšluostis, tepamas ant abiejų krūtų 8–9 valandas naktį, padėjo moteriai atsikratyti krūties vėžio per dvi savaites.

Mano draugas, naudodamas druskos tamponus, 15 valandų tiesiai ant gimdos kaklelio, sprendė gimdos kaklelio vėžį. Po 2 gydymo savaičių navikas buvo ploninamas 2–3 kartus, jis tapo minkštesnis, jo augimas sustojo. Taigi ji liko iki šiol.

Fiziologiniu tirpalu galima naudoti tik padažą, bet jokiu būdu ne kompresą.

Druskos koncentracija tirpale neturėtų viršyti 10%, bet taip pat ne mažesnė kaip 8%.

Apdorojimas didesnės koncentracijos tirpalu gali sunaikinti kapiliarus audiniuose, taikymo srityje. Labai svarbu pasirinkti tvarsliavos medžiagą. Jis turi būti higroskopiškas. Tai yra, mes lengvai sušlampame be riebalų, tepalų, alkoholio, jodo likučių. Jie taip pat nepriimtini ant odos, ant kurios jis tepamas.

Tvarstis

Geriausia naudoti skalbinius ir medvilninius audinius (rankšluosčius), pakartotinai panaudotus ir ne kartą nuplautus. Galų gale galite naudoti marlę. Jis sulankstytas į 8 sluoksnius. Bet kuri kita iš nurodytų medžiagų – 4 sluoksniais. Dengiant tvarsliava, tirpalas turėtų būti pakankamai karštas.

Padažas turėtų būti išspaustas vidutiniškai, kad jis nebūtų labai sausas ir nelabai šlapias. Netepkite nieko tvarsčiu. Pritvirtinkite jį tvarsčiu arba pritvirtinkite lipnia juostele – ir viskas.

Atliekant įvairius plaučių procesus (išskyrus kraujavimą iš plaučių), tvarsliava geriausiai uždedama ant nugaros, tačiau jūs turite žinoti proceso lokalizaciją. Tvirtai užmaskuokite krūtinę, bet nespauskite kvėpavimo.

Tvarstykite pilvą kiek įmanoma ankščiau, nes naktį jis išlaisvinamas, tvarstis tampa laisvas ir nustoja veikti. Ryte, pašalinus tvarsliavą, medžiagą reikia gerai nuplauti šiltu vandeniu. Kad tvarstis geriau tilptų ant nugaros, aš įstačiau volelį ant stuburo tarp menčių ašmenų ir aprišau jį tvarsčiu.

Tiesą sakant, tai yra viskas, kuo norėčiau pasidalyti. Jei nepavyko išspręsti problemos medicinos įstaigose, pabandykite naudoti druskos užpilus. Šis metodas visiškai nėra sensacija. Jis buvo tiesiog gerai pamirštas.

Kaip paruošti 10% druskos tirpalą?

Čia yra recepto aprašymas:

 1. Paimkite 1 litrą virinto, sniego ar lietaus ar distiliuoto šilto vandens.
 2. Įpilkite 90 g stalo druskos į 1 litrą vandens (t. Y. 3 šaukštus be viršaus). Gerai išmaišykite. Rezultatas buvo 9 procentų druskos tirpalas.
 3. Paimkite 8 sluoksnius marlės, supilkite dalį tirpalo ir palaikykite jame 1 minutę 8 sluoksnius marlės. Nuspauskite lengvai, kad neištekėtų.
 4. Ant skaudamos vietos uždėkite 8 sluoksnius marlės. Ant viršaus būtinai uždėkite grynos ėriuko vilnos gabalėlį. Padarykite tai prieš miegą.
 5. Juostelėkite juos medvilniniu audiniu ar tvarsčiu, nenaudodami plastikinių pagalvėlių. Laikykite iki ryto. Ryte viską išimkite. O kitą naktį viską pakartokite.

Šis stebėtinai paprastas receptas išgydo daugelį ligų, pritraukia toksinus iš stuburo į odą ir naikina visas infekcijas.

Gydo:

 • vidiniai kraujavimai,
 • stiprūs vidiniai ir išoriniai sumušimai,
 • vidiniai navikai ir gangrena,
 • patempimas, sąnarių maišų uždegimas ir kiti uždegiminiai procesai organizme.

Naudodamiesi šiuo receptu, keli mano draugai išgelbėjo nuo vidinio kraujavimo, sunkių kraujosruvų, uždegiminių procesų kelio sąnario krepšyje, apsinuodijimo krauju, mirties nuo kojos kraujavimo su gilia žaizdos žaizda, kaklo raumenų kataro …

Norėčiau, kad slaugytoja, siuntusi šį receptą į laikraštį, ir profesorius, kuris tokiu būdu elgėsi su fronto kareiviais, gyventų ilgai, ilgai. Aš nusilenkiu jiems. Ir noriu, kad šiam daugybei žmonių, kuriems labai reikia šio sunkaus laiko, būtų pasinaudota šiuo receptu, kai pensininkai negali sau leisti brangių medicinos paslaugų.

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA