Home Receptai Detox gėrimai, deginantys riebalus miego metu: pigūs kokteiliai, kurie valo kepenis ir sudegina 15 kg per mėnesį!

Detox gėrimai, deginantys riebalus miego metu: pigūs kokteiliai, kurie valo kepenis ir sudegina 15 kg per mėnesį!

by adminas
89 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Daugelis iš mūsų net neįtariame, kokie pavojingi yra vidiniai riebalai, kaupiantys mūsų pilvą.  Taip, tas, kuris yra po spaudos raumenimis. Mums atrodo, kad čia nėra nieko blogo. Tačiau mes nemanome, kad riebalai kaupiasi aplink gyvybiškai svarbius vidaus organus. Ir rimtai sutrikdo jų darbą. Ypač kenčia kepenys. Ir palikti visa tai nepakeistą jokiu būdu nėra neįmanoma.

Mūsų „filtras“ veikia septynias dienas per savaitę

Iš tiesų, kepenys yra savotiškas žmogaus kūno „filtras“. Jame, beje, sudeginama daugiausia riebalų. Jis paverčiamas cholesteroliu. Tuomet su tulžimi, kuri išsiskiria per žarnyną.

Visi riebalai, gaunami su maistu, kaupiasi kepenų ląstelėse ir jose įsikuria. Dėl to sulėtėja medžiagų apykaitos procesai. Ir jūs tiesiog uždirbate papildomų svarų.

Ir čia mes turime užburtą ratą. Sukauptos riebalų ląstelės, kaip mes pažymėjome aukščiau, yra daugiausia pilvo ir pilvo ertmėse. Neužtenka kartą per metus atkreipti dėmesį į kepenis. Darbas turi būti tęstinis.

Žinoma, šiandien yra daugybė vaistų, kuriuos galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Jie valo kepenis, tačiau dažnai yra labai brangūs. Bet saugiau, pigiau ir efektyviau naudoti natūralias priemones.

Gauti naminius gėrimus kepenims valyti yra nesunku. Tačiau dabar jūs patys tai pamatysite.

Gėrimų paruošimas valyti kepenis

Pasidalinsime paprastais receptais, kurie neabejotinai naudingi visiems, kuriems rūpi kepenų būklė:

1) Pieno erškėtrožių gėrimas.  Kas nežino, tai yra geriausias augalas kepenims valyti. Sėklos prisideda prie organizmo atstatymo. Paimkite susmulkintas sėklas (apie 30 gramų). Užpilkite juos šaltu vandeniu (užtenka pusės litro).

Viską uždėkite ant lėtos ugnies. Ir virkite, kol tūris sumažės per pusę. Nukoškite per varškę.

Tada praskieskite kelis šaukštus gauto sultinio 200 mililitrų šilto vandens. Kai tik eisi miegoti, išgerk.

2) avižų gėrimas.  Tai taip pat lengva padaryti. Ryte šaukštą avižų užpilkite stikline verdančio vandens. Vakare patrinkite tirpalą, įpilkite trečdalį šaukštelio ciberžolės ir šaukštelį cinamono. Gautą gėrimą padalinkite į dvi lygias dalis. Pirmąją gėrimo pusę gerkite pusvalandį prieš vakarienę. Antrasis – prieš miegą.

3) Imbiero užpilas.  Jums reikės trečdalio šaukštelio tarkuoto imbiero, kurį įpilkite į šiltą vandenį (250 gramų).

Išspauskite ten šaukštelį citrinos sulčių. Ir į konteinerį nusiųskite šaukštelį medaus. Net užvirinti ketvirtį valandos.

Ir 60 minučių prieš miegą visa tai išgerkite. Tik jei padidėjęs kraujospūdis, gydymui geriau pasirinkti kitokį gėrimą, valantį kepenis.

4) Burokėlių gėrimas.  Nulupkite keturis vidutinio dydžio burokėlius, supjaustykite kubeliais. Supilkite du litrus šalto vandens. Virkite, kol tūris sumažės tris kartus. Padermė. Prieš miegą išgerkite mažas stiklines.

Būkite visada sveiki!

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA