Home Įdomybės Čia yra programa surasti pavogtą telefoną, net jei jis yra išjungtas

Čia yra programa surasti pavogtą telefoną, net jei jis yra išjungtas

by adminas
227 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Po to, kai jo mylimasis tapo nusikaltimo auka, meksikietis Bernardo Rus Hernandez nusprendė sukurti programą, kuri apsaugotų vartotojus nuo vagysčių, pagrobimų, nelaimingų atsitikimų ir paprasto užmaršumo.

Todėl jis sukūrė „Hammer Security“ programą, leidžiančią rasti telefoną, net kai jis yra išjungtas, taip pat tyliai išsiųsti „SOS“ signalą avarijos atveju.

Bernardo apklausė pagrobimų aukas, norėdamas geriau išsiaiškinti nusikaltėlių silpnybes.

„Aš galvojau apie GPS batus, apie GPS švyturį inhaliatoriaus pavidalu, kurio aš dar nesu sugalvojęs, tačiau paaiškėja, kad pagrobėjai visada susisiekia su aukos artimaisiais telefonu. Tuomet man kilo idėja sukurti programą, kurioje būtų rodoma aukos vieta, net jei telefonas yra atjungtas “, – sako Hernandez.

Taigi pasirodė „ Hammer Security“ – programa, veikianti kaip asmens sargybinis. Pirmą dieną jį atsisiuntė 22 000 žmonių.

Programa automatiškai siunčia pasirinktus SMS kontaktus su jūsų padėties vieta, garsu ir vaizdo įrašu. Jei nusikaltėlis bandys išjungti telefoną, programa imituos atsijungimą ir tuo pačiu metu nusiųs pažeidėjo nuotraukas, garso ir vaizdo įrašus pasirinktiems kontaktams.

Be to, „Hammer Security“ veikia kaip „panikos mygtukas“, turi įmontuotą algoritmą, skirtą aptikti avarijas ir pranešti artimiesiems, tyliai fotografuoja visus, kurie bando atrakinti tavo telefoną, ir net informuoja artimuosius, kad liko mažiau nei 5% akumuliatoriaus įkrovos. Pamestą ar pavogtą telefoną galima rasti per specialią svetainę.

Kol kas „Hammer Security“ galima tik „ Android“ , tačiau Hernandezas žada netrukus sukurti „iOS“ versiją.

Naudingas dalykas, ar ne?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA