Home Įdomybės Auksinis pranešimas: 21 skalbinių muilo naudojimo paslaptis

Auksinis pranešimas: 21 skalbinių muilo naudojimo paslaptis

by adminas
1192 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei ne, būtinai įsigykite ir leiskite meluoti tik tuo atveju! Įprastas skalbinių muilas buvo sėkmingai naudojamas daugeliui uždegiminių procesų, jie netgi sėkmingai gydo ginekologines ligas (kai kuriose gimdymo įstaigose jis naudojamas šluostyti grindis skyriuose, kur yra naujagimiai).

1.  Jei smulkius įbrėžimus, įpjovimus ir žaizdas sutepiate buitiniu muilu, galite žymiai sumažinti infekcijos riziką ir pagreitinti gijimą.

2.  Norėdami išvengti mėlynės atsiradimo po mėlynės, iš šaldytuvo galite patepti ledu arba pateptą vietą patepti buitiniu muilu, be mėlynių ir be gumulėlių!

3.  Skalbimo muilas – puikus antivirusinis agentas.

Kai prasideda šaltis, turite pasigaminti muilo tirpalą, pamerkti ten vatos tamponėlį ir gydyti sinusus.

Tuomet (nors iš pradžių šiek tiek susigers) nosis niekada neužsiblokuos, o po 2-3 tokių procedūrų jūs ilgą laiką pamiršite apie įprastą peršalimą.

4.  Chirurgai žino apie nuostabų skalbinių muilo sugebėjimą pakeisti chirurgines pirštines (jei muilinate rankas ant rankų ir paliekate nudžiūti) – jie sako, kad tada net su kirpimu operacijos metu infekcijos rizika yra minimali.

5.  Suformuotą abscesą reikia užpilti muilo, svogūnų ir cukraus mišiniu, paimtu lygiomis dalimis (svogūną ir muilą sutarkuoti ant rupios trintuvės). Geriau tai padaryti naktį, pritvirtindami kompresą tvarsčiu. Iki ryto žaizda bus švari.

6.  Su grybeliu ant kojų, nuplaukite paveiktą vietą muilu, leiskite išdžiūti ir nuvalykite odą jodu. Be to, norėdami atsikratyti grybelio ant kojų, galite juos savaitę tiesiog plauti ryte ir vakare su muilu.

7.  Norint, kad skutimosi ar plaukų šalinimo metu nebūtų dirginimo, nebūtina pirkti brangių kremų ir gelių. Pakanka vieną kartą patepti odą procedūra su muilu ir vandeniu.

8.  Skalbimo muilas tiks kaip asmeninės higienos priemonių (šukų, skalbinių, dantų šepetėlių) dezinfekavimo priemonė. Vakare juos reikia mirkyti, o ryte kruopščiai nuplauti. Ekspertai rekomenduoja atlikti tokią procedūrą bent kartą per 3 mėnesius.

9.  Naudinga keletą kartų per mėnesį plauti plaukus buitiniu muilu, po skalavimo nuplauti citrinų sulčių ar acto tirpalu. Plaukai tampa stori ir stiprūs, pleiskanos nyksta, plaukai nustoja lūžinėti ir iškristi.

10.  Atsikratykite paraudimo ir spuogų.

Buitinį muilą sutarkuokite, supilkite į dubenį su stipriomis putomis, ištrinkite su rupia druska (santykiu 1: 1), išmaišykite, užtepkite ant švarios veido odos ir palaikykite apie pusvalandį. Po to pirmiausia nusiplaukite karštu, o paskui šaltu vandeniu. Poveikis matomas beveik iš karto, tačiau norint įtvirtinti rezultatą, pageidautina atlikti šią procedūrą 2–3 kartus per dieną 2 savaites.

11.  Kukurūzai ir įtrūkimai kojose išnyks, jei keletą dienų iš eilės maudysite kojas iš 2 litrų vandens, 1 arbatinio šaukštelio. soda ir 1 valgomasis šaukštas. l tarkuoto skalbinių muilo ..

12.  Skalbimo muilą patariama skalbti bent 2 kartus per savaitę, kad oda visada atrodytų jauna. Po plovimo reikia odą sutepti įprastu kūdikių kremu.

Be to, tokio skalbimo poveikis, kaip sako tie, kurie bandė, yra geresnis nei brangios profesionalios kosmetikos naudojimas.

13.  Jei burnos ertmėje yra kokių nors problemų, dantų šepetėlį galite gydyti skalbinių muilo tirpalu ir palikti per naktį. Iki ryto būsite tikri, kad jūsų dantų šepetėlis yra visiškai užterštas.

14.  Kai tarnavau armijoje, grybelį ant kojų gydydavau skalbinių muilu. Tik 1 savaitę ryte ir vakare plaukite kojas šaltu vandeniu su skalbinių muilu ir grybeliu, kaip niekada nebuvo!

15.  Skalbimo muilas – puiki priemonė edemai malšinti.

Norėdami tai padaryti, pakanka skiesti muilą vandenyje ir įtrinti mėlynę gautu tirpalu.

Atlikite procedūrą kelis kartus per dieną.

16.  Priemonė dėl abscesų. Lygiomis dalimis sumaišykite tarkuotus svogūnus, skalbinių muilą ir cukrų. Įdėkite šį tepalą ant virinimo ir apriškite.

Tai reikia padaryti naktį, ryte pamatysite, kad žaizda visiškai išvalyta.

17.  Gydytojai rekomenduoja kartą per savaitę plauti skalbinių muilu: jūs apsisaugosite nuo virusų ir bakterijų

18.  Iš įtrūkimų ant kulnų ir varnalėšų pasidarykite vonią iš 2 litrų karšto vandens, 1 arbatinio šaukštelio sodos ir 1 šaukšto obliuoto skalbinių muilo.

19.  Skalbimo muilas ir lietaus vanduo nuo plaukų slinkimo išgelbės amžinai.

Plaukams muilinti naudokite tik tamsų skalbinių muilą. Nenaudokite jokių kitų ploviklių. Turėtumėte plauti plaukus 2 kartus per savaitę. Rezultatas yra puikus.

20.  Atlikite namų lupimą: ant drėgnos odos užtepkite putplasčio skalbinių muilo ir sudrėkinto kalcio chloridu, įmasažuokite į veidą masažo linijomis.

Oda labai gerai išvaloma.

21.  Jei nudegimo vietą muilinsite muilu ir leisite jai išdžiūti, nuo nudegimo nebus ne tik burbuliukų, bet ir nebus paraudimų!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA