Home Įdomybės Ar tikrai ko nors nori? Su šia instrukcija jūsų noras išsipildys. Patikėk manim

Ar tikrai ko nors nori? Su šia instrukcija jūsų noras išsipildys. Patikėk manim

by adminas
154 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei norite, kad jūsų norai išsipildytų, turite išmokti teisingai juos užsisakyti. Galbūt netikite, bet jei tikrai norite kažko blogo, tada visa Visata padės įgyvendinti jūsų norą. „Taip paprasta!“ paruošė jums išsamias norų pateikimo instrukcijas .

Patikėkite, šiame pasaulyje viskas įmanoma! Netgi patys laukiškiausi sapnai išsipildo, jei sapnuojate teisingai.

NURODYMAI, KAIP ĮGYVENDINTI NORUS

 1. Pasirinkite labiausiai branginamą norą
  Paprastai, darydami norą, mes stengiamės „patraukti daugiau“. Pvz., Galite sau palinkėti milijono dolerių, už kuriuos nusipirksite butą, mašiną ir pan. Bet turėtų būti vienas noras. Ir kad tai būtų įvykdyta, ji neturėtų turėti kelių sluoksnių. Kodėl?Įsivaizduokite, kad vaikas ateina pas jus ir prašo šimto rublių. Jis nori pastatyti paukščių tiektuvą. Jis paskaičiavo, kad šios sumos jam turėtų pakakti lentoms, plaktukui ir nagams. Bet jūs puikiai žinote, kad visas šias medžiagas galite rasti namuose. Vaikas, negavęs šimto rublių, pasidarė šėrimo lovį, ir jūs gavote pasitenkinimą taupydami pinigus.

  Panašiai yra su visata. Ji ieškos paprasčiausio ir racionaliausio jūsų klausimo sprendimo. Todėl jūsų daugiakomponentinius norus reikia išardyti į paprastus elementarius komponentus.

 2. Jūsų noras neturėtų būti būtina sąlyga norint įvykdyti kitus norus.
  Turite užduoti sau klausimą: „Kodėl aš turiu įvykdyti šį norą?“ Pavyzdžiui: kodėl man reikia milijono dolerių? Atsakymas: nusipirkite butą, automobilį ir pan. Tada užduokite klausimą dėl kiekvieno kito noro. Klausimas: kodėl man reikia buto? Atsakymas: atsikratyti tėvų globos. Klausimas: kodėl turėčiau atsikratyti globos? Atsakymas: Aš … Kai tik jūs galite apibūdinti savo norą jausmu, tai gali būti laikoma būtent noru, kurį jums reikia padaryti.
 3. Noras turėtų sukelti tik jausmus.
  Grįžkime prie pinigų. Gavę pinigus galite nusipirkti butą ir mašiną. Gavimo iš jūsų faktas nesukels jokių emocijų, išskyrus jausmą, kad su šiais pinigais reikia ką nors padaryti. Tai reiškia, kad pasirinkote neteisingą norą.Jei norite tiesiog grožėtis krūva pinigų, užsisakykite. Jei jums reikia buto ten gyventi, pagalvokite apie butą. Jei jums reikia atsikratyti tėvų globos, tai yra būtent tai, ko jums reikia užsisakyti, nes net jei šis butas yra Afrikoje, dar nereiškia, kad jūsų tėvai nustos rūpintis jumis. Jei norite susitikti su princu ant balto žirgo, kad su juo susituoktumėte, tuomet turėtumėte palinkėti ne susitikimo, o santuokos su princu.
 4. Noras niekam neturėtų pakenkti
  Visata visada ieško racionaliausio būdo. Gali būti, kad jei norite buto, paveldėsite jį iš mirusio giminaičio. Neįmanoma visiškai išvengti neigiamų jūsų noro padarinių. Aš šiek tiek kalbu apie ką nors kita. Neturėtumėte norėti, kad kam nors padarytumėte žalos, net jei jis jus labai erzino. Norai linkę grįžti, todėl saugokitės „bumerango“, kurio prašote Visatos.
 5. Jūsų noras turėtų rūpėti tik jums.
  Visada turėtumėte palinkėti sau, o ne kam nors artimui. Noras, kuris skamba taip: „Aš noriu savo vaiko …“, neveiks. Yra išeitis. Galite šiek tiek perfrazuoti, norėdami pasukti strėles į save: „Noriu didžiuotis savo vaiku, kuris mokosi tik su A“. Kai pirmiausia iškeliate savo jausmus, jūsų noras išsipildys.
 6. Nori maksimumo
  Visada linki maksimumo. Vis dėlto ne viskas išsipildys. Bet kuo daugiau nori, tuo daugiau gauni. Jei norite buto, norėkite buto prestižiškiausiame miesto rajone. Jei svajojate apie automobilį, palinkėkite geriausios markės automobilio. Visata yra beribė, o tai reiškia, kad jūsų norams neturėtų būti jokių kliūčių.

PAPILDOMI PATARIMAI

 1. Noras neturėtų turėti termino. Visata nepagailės, kada tiksliai norite gauti savo butą, ji tai padarys tinkamiausiu momentu.
 2. Neatsisakykite šansų! Visada būkite pasirengę pokyčiams, nes tai gali būti būdas įgyvendinti jūsų norą. Visata visada žino, kas geriausia, netrukdykite jai.
 3. Pradėkite mažą. Pabandykite pradėti nuo mažų norų. Galų gale, kuo didesnė svajonė, tuo sunkiau ją įgyvendinti ir tuo mažiau pasitikite savo jėgomis. Vykdydami smulkmeniškus norus, patikėsite savimi.
 4. Jūs esate atsakingas už savo norus. Todėl kai užsisakote ką nors, stenkitės išvengti neigiamų jausmų ir veiksmų kitų žmonių atžvilgiu.
 5. Nesakyk visiems to, ko nori. Kuo mažiau žmonės žinos apie jūsų svajones, tuo mažiau jie gali įtakoti jų išsipildymą.
 6. Turėkite norų įrašus. Puikiai supratę savo tikrąjį norą, geriau jį užsirašyti ir periodiškai peržiūrėti įrašus.

Dabar jūs žinote, kaip sudaryti norus , kad jie tikrai išsipildytų. Jūsų verslas yra sugalvoti tai, ko norite, ir Visata pasirūpins plano įgyvendinimu. Tegul jūsų svajonės išsipildo !

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA