Home Receptai Apsaugokite save nuo širdies ligų, kepenų ligų, vėžio ir dar daugiau!

Apsaugokite save nuo širdies ligų, kepenų ligų, vėžio ir dar daugiau!

by adminas
196 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Burokėliai turėtų būti jūsų dietos dalis, nes juose yra fitonutriento, turinčio antioksidacinį, priešuždegiminį ir detoksikuojantį poveikį.

Be to, runkeliai taip pat apsaugo nuo širdies ligų ir tam tikrų vėžio rūšių. Burokėliai taip pat svarbūs nėščioms moterims, nes jie padeda išvengti vaisiaus apsigimimų.

Geriau supraskite, ką burokėliai gali padaryti jums ir jūsų šeimai, ir išmokite šių maisto produktų įtraukti į savo racioną šiandien.

1. Burokėliai turi priešvėžinį poveikį

Burokėliuose esantys fitonutrientai, atsakingi už jų raudoną spalvą, gali padėti išvengti vėžio. Taip yra todėl, kad jie turi unikalų antioksidantų ir priešuždegiminių savybių derinį, dėl kurio sumažėja vėžio rizika.

Naujausi tyrimai parodė, kad burokėlių ekstraktas sumažina auglių susidarymą įvairiuose organuose. Papildomais tyrimais siekiama ištirti burokėlių ekstrakto poveikį gydant kasos, krūties ir prostatos vėžio navikus.
2. Pašalina toksinus iš kepenų

Burokėlių maistinės medžiagos padeda organizmui detoksikacijos procese. Burokėliai turi daug antioksidantų, kurie padeda išstumti toksinus ir sustiprina imuninę sistemą.

Be to, runkeliai padeda ląstelėms pašalinti toksinus ir išvalyti kepenis, kad jie nepatektų į kitus kūno organus.

3. Burokėliai apsaugo nuo vidurių užkietėjimo

Burokėliai turi didelę ląstelienos koncentraciją, kuri pagerina žarnyno judrumą ir padeda virškinti. Burokėlių įtraukimas į savo racioną padeda išlaikyti sveiką žarnyno funkciją.

4. Burokėliai sumažina vaisiaus apsigimimų riziką

Burokėliai, turintys didelę vitamino C ir skaidulų, taip pat kalio ir magnio koncentraciją, turi gyvybiškai svarbių mineralų nervų ir raumenų funkcijai palaikyti, taip pat palaiko sveikus kaulus, inkstus, kasą ir kepenis.

Be folio rūgšties ir vitamino B junginių, burokėliai taip pat padeda sumažinti vaisiaus apsigimimų riziką.

5. Padeda sumažinti kraujospūdį

Geriamos burokėlių sultys gali padėti kelioms valandoms sumažinti kraujospūdį. Neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad burokėlių sultys sumažino dalyvių kraujospūdį vidutiniškai nuo 4 iki 5 balų.

Taip yra dėl nitratų, kurie atpalaiduoja ir plečia kraujagysles, kad pagerėtų kraujotaka ir sumažėtų kraujospūdis.

6. Kova su uždegimu

Daugelis lėtinių ligų prasideda uždegiminiu procesu organizme. Burokėliuose yra maistinių medžiagų, saugančių ląsteles, baltymus ir fermentus.

Tai taip pat padeda kovoti su uždegimu ir apsaugoti vidaus organus, kurie padeda išvengti daugelio lėtinių ligų.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA