Home Žmonės Apie seksą per mėnesines: ginekologas nesiryžo visko paaiškinti

Apie seksą per mėnesines: ginekologas nesiryžo visko paaiškinti

by adminas
495 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Daugelis moterų pastebi, kad būtent seksas menstruacijų metu sukelia ypatingus pojūčius, tuo metu padidėja libido.

Tai nenuostabu: būtent šiuo metu moters kūne yra piko hormono testosterono, kuris yra atsakingas už lytinį potraukį.

Antrasis šio hormono pikas bus ovuliacijos fazėje, ir vėl norisi sekso.

Menstruacijų metu taip pat gaminamas oksitocinas, gimdos susitraukimai orgazmo metu bus stipresni.

Visa tai skamba labai viliojančiai, bet gal neverta rizikuoti?

O ką, iš tikrųjų rizikuoti? Apskritai yra kažkas. Bet imkime tai tvarka.

KODĖL MĖNESIS MĖGSTA SEKSO

Daugelis žmonių turi lytinių santykių su menstruacijomis: tai laikoma natūralu. Dažniausiai jauni žmonės tiesiog tai sieja: jie turi mažiausiai išankstinių nusistatymų ir žinių apie fiziologiją. Ir jie labiau linkę veikti aistringai, o ne galvoti apie pasekmes. Kuo mažiau žinai, tuo geriau miegi. Taigi kažkas nori užkirsti kelią nepageidaujamam nėštumui: tai yra labai nepatikimas kontracepcijos būdas.

Tie, kurie stebėjo savo jausmus sekso metu menstruacijų metu ir kitomis ciklo dienomis, gali pastebėti skirtumą. Kai skausmingi laikotarpiai, mažai žmonių nori sekso – dažniau norima apriboti bet kokius fizinius kontaktus, ypač intymiose vietose.

Jei menstruacijos su vidutinio sunkumo išskyromis nėra skausmingos – lytinis potraukis dažnai būna gana stiprus.

Testosteronas, ne tik didinantis moterų libido kritinėmis dienomis, yra ir skausmo slenksčio padidinimas. Taip susidaro užburtas ratas: neskausmingos menstruacijos – didelis lytinis potraukis menstruacijų metu.

KAS MĖNESIUI SEKTORIUS PAVOJUS

Pirmiausia pažymime endometritą: endometriumo uždegimą. Menstruacijų metu gimdos kaklelis yra tuščias, o infekcija gali patekti į gimdą. Net jei jūsų partneris sveikas, o jūs sveikas, rizika užsikrėsti įprasta makšties flora išlieka. Paprastai gimda yra sterili. Žinoma, nuolat išleidžiant kraują, visas bakterijas sugauna imuninės ląstelės ir išvedamos. Bet vis tiek tai yra loterija.

Antroji rizika yra endometriozė. Šios patologijos priežastys nėra žinomos, tačiau viena iš tariamų yra endometriumo dalių retrogradinis liejimas iš gimdos į kiaušintakius ir pilvo ertmę menstruacijų metu. Galite padidinti tokių aplinkybių derinio tikimybę sekso metu su menstruacijomis.

Klaidinga ramybė. Jei planuojate turėti lytinių santykių per savo laikotarpį, nes norite atvirų lytinių santykių be pasekmių, vis tiek rizikuojate pastoti. Rizika ypač didelė toms moterims, kurių ciklas nereguliarus. Kada įvyks ovuliacija ir kiek spermatozoidų gali išgyventi – kiekvienu atveju nežinoma. Jūs turite tik teoriją, tačiau praktika dažnai sukelia netikėtumų.

KAIP MĖNESIU SUMAŽINTI SEKSO RIZIKĄ

  • Seksas menstruacijų metu taip pat turėtų būti atliekamas su prezervatyvu. Taigi iš karto sumažinsite dvi rizikas: nepageidaujamą nėštumą ir endometritą (žinoma, lytinius lytinius susirgimus).
  • Neleiskite maksimaliai įsiskverbti partneriui į makštį. Taigi sumažinsite gimdos kaklelio sužalojimo riziką
  • Padidinkite išankstinių glamonių laiką sekso metu menstruacijų metu: makšties kontakto trukmė ir intensyvumas tokiu atveju sumažės, o malonumą gausite mažiau rizikuodami.
  • Negalima dozuoti po sekso su menstruacijomis: tokiu būdu bakterijos iš makšties gali patekti į gimdą
  • Seksui su menstruacijomis pirmenybė teikiama, kai gimda yra virš įėjimo į makštį: nemeluoja ir nėra aukštyn kojomis
  • Ar per mėnesines seksas yra naudingas? Pagrindinis pranašumas yra dviejų žmonių tarpusavio supratimas ir malonumas. Su skausmingais mėnesiais, naudodamiesi seksu, galite sumažinti skausmą ir pagreitinti gimdos valymą.
  • Moteriški hormonai, kurie išsiskiria orgazmo metu, pagreitins jūsų grįžimą prie žydėjimo ir pagerins jūsų nuotaiką.
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA