Home Receptai Ant kempinės užtepkite šiek tiek dantų pastos. Tai, ką galite padaryti, viršys jūsų lūkesčius

Ant kempinės užtepkite šiek tiek dantų pastos. Tai, ką galite padaryti, viršys jūsų lūkesčius

by adminas
772 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Visada gerai žinoti keletą triukų, kad kasdienis gyvenimas būtų lengvesnis. Ir, kaip visi žinome, vonios kambarys yra papildomas kambarys, kai kalbama apie švarą. Taigi, čia yra keletas pigių ir efektyvių gudrybių, padėsiančių supaprastinti valymo procedūrą ir išlaikyti savo vonios kambarį švariausia!

1. Krano valymas

Ar tiesiog išvalėte tualeto reikmenų valymui? Na, tai nesvarbu! Mes visi žinome, kad citrina gali būti labai efektyvi ir ekologiška valymo priemonė, tačiau tai, ko tikriausiai niekada nenorėjote naudoti, buvo geras senas dantų pasta! Pabandykite šiek tiek ant kempinės ir su juo nuvalykite vožtuvą.

Dantų pasta yra labai įspūdinga. Ji gerai atliks užduotį ir būsite nustebinti rezultatu.

2. Ekonomiškas muilo dozatorius

Ar kada nors galvojote apie muilo dozatorių spaudimą ar šampūno ar dantų pastų vamzdžių angų dydį? Gamintojai yra tikrai protingi. Jie gerai apskaičiuoja šiuos dalykus, todėl kiekvieną kartą, kai juos naudojate, vartojate daugiau, ir todėl jums reikia įsigyti naujus.

Tačiau iš tikrųjų rankoms nereikia tiek daug muilo. Todėl, norėdami taupyti pinigus, galite naudoti šį paprastą metodą: susieti elastingą aplink dozatoriaus kaklelį. Taigi, kiekvieną kartą, kai jį naudosite, bus šiek tiek mažiau muilo.

Jūs pastebėsite, kad jūs neturite pirkti muilo taip dažnai, kaip įprasta. Būtent šios mažos priemonės turi didelį poveikį!

3. Rankšluosčiai

Visada sunku gauti rankšluostį iš krūvos, kad kiti nepatektų. Tačiau čia yra ypatingas būdas juos sukrauti, o tai palengvina prieigą.

Pradėkite, lenkdami vieną kampą į priešingą kraštą. Tada sulenkite kitą kampą toje pačioje pusėje į priešingą kraštą. Tada sukite jį. Užfiksuokite ritinį, įdėdami likusį trikampį kraštą į audinį. Ir čia jūs turite tvarkingą rankšluosčių krūvą, pavyzdžiui, viešbučio vonios kambaryje!

4. Rūdis

Visiems nerūdijantiems paviršiams yra vienas namų produktas, kurį galite taikyti, ir tai tikrai veiksminga: kečupas!

Tegul jis palieka tam tikrą laiką, tada nuvalykite jį kempine arba audiniu – tai taip pat lengva.

5. Muilas

Ar jums patinka tai, kad po ilgos laiko muilo drėgmės sluoksnis sudrėkintas muilo indu, užpildytu stagnacijos vandeniu? Na, čia yra užuomina, kad viskas pasikeis.

Į abu muilo indo galus priveržkite dvi gumines juostas ir jis išliks sausas ir tvirtas!

Dar vienas geras dalykas dėl šio apgauti yra tai, kad galų gale išleidžiate daug mažiau muilo, nes jis nebėra vandenyje.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA