Home Receptai 9 geriausios namų gydymo priemonės karpos ir papilomų pašalinimui

9 geriausios namų gydymo priemonės karpos ir papilomų pašalinimui

by adminas
992 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Galite atsikratyti jų naudodami paprastus ingredientus, kurie yra jūsų virtuvėje! Jie tikrai veikia! 

Vykdydami šiuos patarimus galite gauti labai gerų karpų pašalinimo rezultatų. Vienas iš efektyviausių yra pašalinti kontaktą su oru ir jie savaime nukris.

1. Banano žievelė:
kiekvieną dieną patrinkite karą banano žievele. Taip pat žievelę galite uždėti tiesiai ant karpos ir pritvirtinti. Ši priemonė namuose gali užtrukti keletą savaičių, todėl būkite kantrūs. Tačiau tai yra geriausias būdas atsikratyti karpos ir papilomos, esančios vietose su plona oda. Pavyzdžiui, šalia akių, taip pat idealiai tinka kūdikio odai.

2. Obuolių sidro actas:
Rūgštusis obuolių sidro actas užmuša karpas ir papilomas. Pamerkite vatos tamponą į actą ir užfiksuokite jį vietoje, naudodami juostą. Darykite tai kiekvieną vakarą ir rezultatus pamatysite maždaug per savaitę.

3. Natrio bikarbonatas:
paruoškite tirštą soda ir vandens mišinį. Tada užtepkite šią pastą paveiktoje vietoje maždaug 30 minučių. Leiskite orui išdžiūti ir suplakite. Kartokite šią namų procedūrą, kol karpa išnyks.

4. Alavijo
sultys : naudokite alavijo sultis, kad sustiprintumėte imuninę sistemą ir kovotumėte su virusais. Taip pat sultis galite tepti tiesiai ant karpos. Jei alaviją naudosite išoriškai, iš lapų gausite tikrą gelį. Tai yra viena efektyviausių namų gynimo priemonių, norint išspręsti bet kokias odos problemas.

5. Ricinos aliejus:
paveiktą kūno dalį kasdien įtrinkite ricinos aliejumi. Rezultatams gauti prireiks nuo kelių savaičių iki mėnesio, tačiau drąsiai galite atsikratyti karpos. Jei derinsite tai su lipnia juosta ant karpos, gausite didesnį efektą.

6. Elektrinė juosta:

Net gydytojai rekomenduoja šią namų terapiją atsikratyti karpos. Ant karpos uždėkite ortakio juostos gabalą ir palikite jį ten, kol jis pats nukris. Tada nuvalykite paveiktą vietą pemza, kad pašalintumėte paskutinius karpos likučius.

7. Žalios saldžiosios bulvės:
paimkite nuluptos žalios saldžiosios bulvės gabaliuką ir tvirtai įtrinkite į karpos dalis. Padarykite tai keletą kartų per dieną ir pamatysite, kad jūsų karpos tampa vis mažesnės.

8. Česnakai:
nulupkite ir susmulkinkite keletą skiltelių česnako ir patrinkite juos į pažeistą kūno dalį karpos. Taip pat galite naudoti norėdami gauti rezultatų. Žinoma, būkite pasirengę užuosti, bet tai verta. Po poros savaičių pamatysite rezultatus. Jei nenorite kvepėti kaip česnakas, valgykite petražolių lapelių, kurie padės atsigaivinti ir pašalins česnako skonį ir kvapą.

9. Vitamino C tabletės:
pasigaminkite vitamino C tablečių pastos su trupučiu vandens. Tepkite pastą ant karpos ir pritvirtinkite naudodami latako juostą. Rūgšties kiekis vitamino C, kuris yra ne kas kita kaip askorbo rūgštis, padės pašalinti virusą. Naudokite šią namų gynimo priemonę, kol pamatysite rezultatus.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA