Home Įdomybės 83 metų močiutė priprato prie pasimatymų ir dabar ieško jaunų vaikinų

83 metų močiutė priprato prie pasimatymų ir dabar ieško jaunų vaikinų

by adminas
202 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Niujorkas yra vedęs 25 metus ir niekada neapgaudinėjo vyro, rašo LADbible. Tačiau ne taip seniai 83 metų Hattie Retroj įsisavino „Tinder“ ir puolė į atsitiktinių santykių labirintą. Bet ne su vyresniais partneriais, tokiais kaip ji pati, o su jaunais vaikinais.

Pasirodo, yra daugybė žmonių, kurie nori pasimatymo su labai „suaugusia“ moterimi. Kalbėdamas apie savo seksualinius nuotykius, Hetty pripažįsta, kad dabar vyrai skirtingai apibūdina moteris nei jos jaunystės laikais.

„Niekada neprimesiu. Vyrai yra pirmieji, kurie ateina pas mane. “

Aktyvi močiutė sako, kad ji turi nuolatinį mėgėjų srautą, su kuriuo susitinka per pažinčių programas, tokias kaip „Tinder“.

Hattie pirmą kartą pradėjo naudotis programa prieš aštuonis mėnesius ir sako, kad jau susitiko su maždaug 50 vyrų. Štai taip!

Jos „Tinder“ profilyje rašoma: „83 metų Hattie yra žavi, išmintinga gražuolė. Aš ieškau stabilios jaunos draugės / meilužės, kuri galėtų gyventi kartu su nuotykiais ir aistra. Jokių iškrypimų. “ Jauniausias jos sutiktas vyras buvo 19 metų, nors ji sako, kad tuo metu manė, kad jis yra vyresnis. Hattie dabar susitinka su džentelmenu vardu Seanas, kuris yra 50 metų jaunesnis už ją.

Po išsiskyrimo su buvusiu vyru Hattie vietiniame laikraštyje paskelbė skelbimą, kuriame rado jaunus žmones, su kuriais galėtų miegoti. Hattie teigia, kad ji tiesiogine prasme buvo bombarduojama žinutėmis – ir ji netgi ėmė „naršyti“ potencialius kandidatus. Dabar ji tiesiog mėgaujasi seksu.

Ji sako: „Aš nenukenčiu. Esu dėkinga, kad šiame amžiuje ir šiame etape turiu tiek meilužių, kiek noriu. Mano gyvenimo tikslas yra įveikti ageizmą ir pakeisti požiūrį į senėjimą. “

Saugokitės, Hattie! 🙂

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA