Home Įdomybės 7 aspirino vartojimo atvejai, apie kuriuos galbūt nežinojote

7 aspirino vartojimo atvejai, apie kuriuos galbūt nežinojote

by adminas
498 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Aspirinas yra vienas iš ypač populiarių narkotikų pasaulyje.

Jis pradėtas vartoti kaip analgetikas, norint sušvelninti galvos skausmą. Taip pat tapo vienu iš geriausių kraujo antikoaguliantų.

Bet aspiriną ​​galima naudoti ir kitose srityse, pavyzdžiui: valyti namus, prižiūrėti augalus ir rūpintis išvaizda. Taigi štai ką galite padaryti su vienu aspirinu.

Čia yra 7 būdai, kaip jūs negalite žinoti apie aspiriną.

1. Pašviesina prakaito dėmes ant drabužių

Paprastai pažastų srityje drabužiai pagelsta. Norėdami pašalinti šias dėmes, susmulkinkite du aspirinus ir praskieskite juos per pusę stiklinės šilto vandens. Šį mišinį užtepkite pažastų srityje ir palikite pastovėti per naktį. Marškinius plaukite kaip įprasta kitą dieną.

2. Balinkite pažastis

Susmulkinkite du aspirinus ir ištirpinkite juos per pusę stiklinės vandens. Įpilkite šio mišinio į pažastis, palikite pusvalandžiui, tada nuplaukite aspiriną ​​vandeniu.

3. Stiprinkite plaukus

Išgerkite 8 tabletes aspirino ir sutrinkite. Tada ištirpinkite juos stiklinėje šilto vandens ir užtepkite šį mišinį ant plaukų, masažuodami 5 minutes. Tada nuimkite mišinį su vandeniu ir įprastu šampūnu. Be to, aspirino galima pridėti prie reguliariai naudojamų šampūno tablečių.

4. Pašalinkite spuogus ar uždegimą.

Be to, aspirino pagalba spuogus galima išgydyti. Taigi, paimkite aspiriną, susmulkinkite ir įpilkite lašą vandens, kad susidarytų pasta. Naktį padėkite šią pastą ant spuogo ir kitą dieną nuvalykite muilu ir vandeniu.

5. Pašalinkite pleiskanas

Be to, aspirino pagalba galite atsikratyti pleiskanų. Pirmiausia paimkite įprastą šampūną, maždaug tokį patį, kokį naudojate skalbdami. Antra, įpilkite dviejų pjaustytų aspirino, gerai sumaišykite ir nuplaukite plaukus.

6. Minkštinkite odą ant kulnų

Aspirinas gali sušvelninti kietumą ir sumušimus, kurie paprastai atsiranda ant kulnų. Tada juos bus lengviau pašalinti. Susmulkinkite 7 aspirinus, įpilkite šaukštą citrinos sulčių ir iš jų suformuokite pastą.

Šią pastą padėkite ant kojų padų, pirmiausia kojas uždenkite šiltu skudurėliu ir apvyniokite plastikiniu popieriumi. Leiskite mišiniui veikti 10 minučių, tada nuimkite popierių ir audinį ir nulupkite varnalėles pemza ar kalkakmeniu.

7. Pigmentacijos kaukė

Ištirpinkite 5 aspirinus dviejuose šaukštuose paprasto jogurto. Tepkite šį mišinį ant veido ir palikite 20 minučių. Nuplaukite šaltu vandeniu, o tada drėkinkite odą.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA