Home Receptai 6 auksinės amžių grožio taisyklės: kuo anksčiau pradėsite, tuo geriau

6 auksinės amžių grožio taisyklės: kuo anksčiau pradėsite, tuo geriau

by adminas
241 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Turiu vieną draugę, kuri taip puoselėja savo grožį, kad eina miegoti 9 valandą vakaro. Bet kaip ji atrodo per savo 36 metus! Tai tiesiog nuostabu!

Šiame straipsnyje jūs išmoksite 6 auksines amžių grožio taisykles.

Yra daug moterų, kurios su amžiumi, atrodo, visai nesijaučia. Oda yra švari, o raukšlių, išskyrus veido išraiškas, akių kampučiuose beveik nėra. Ir jie šypsosi taip dažnai, lyg jiems visada būtų gerai … Ir paklausk jų jaunystės paslapčių !

Užtikrinu jus, pasirodo, kiekvienas turi savo paslapčių! Tačiau yra kažkas bendro. Keletas pagrindinių principų. Taigi bandysime juos paryškinti.

6 auksinės amžių grožio taisyklės

Pirma taisyklė. Stebėti virškinimą

Žarnynas turėtų veikti kaip laikrodis. Vidurių užkietėjimas yra organizmo apsinuodijimas, tai yra suglebusi nuoboda oda. Remiantis rytietiškos medicinos įsitikinimais, plonoji žarna yra mūsų kūno šaknys. Jei medžio šaknys geros, stiprios, tada, atitinkamai, medis klesti, jis yra gražus. O su supuvusiomis šaknimis medis išnyksta, džiūsta.

Mūsų žarnynas yra tas pats, jei jie yra sveiki, tada visas organizmas klesti atitinkamai. Ir žmogus ilgai gyvens. Mūsų žarnyno sveikata, visų pirma, priklauso nuo maisto: šviežios daržovės ir vaisiai, švarus vanduo, šiek tiek pyrago, salotų ir kruopų, taip pat ramunėlių arbata ryte, labai prisideda prie odos grožio.

Beje, apie vandenį: odos būklė, kūno harmonija ir energija didžiąja dalimi priklauso nuo geriamo vandens kiekio ir kokybės. Netikiu? Tai nesunku įrodyti.

Pirmiausia pažvelkime į odos struktūrą. Epidermyje yra baltyminių skaidulų – kolageno, kurie pasižymi nepaprastu sugebėjimu: patekę į vandenį jie padidėja. Išbrinkę kolagenai iš vidaus padidina spaudimą odai, kuris dėl to yra išlygintas, raukšlės išnyksta arba sumažėja.

Odos glotnumas priklauso nuo šio proceso. O pats prieinamiausias būdas išsaugoti jaunystę ir išspręsti daugybę sveikatos problemų yra kasdien išgerti 1,5–2 litrus nevirinto natūralaus vandens. Vanduo, kuris pripildys jūsų organizmą gyvybinės energijos ir deguonies. Ir netrukus rezultatą gausite ant veido (tiesiogine to žodžio prasme): jūsų oda bus lygi, spindinti ir aksominė.

Antroji taisyklė. Visiškas miegas.

Miego trūkumas yra blogiausias odos ir plaukų grožio priešas! Stenkitės eiti miegoti vienu metu, kad galėtumėte gerai išsimiegoti. Turiu vieną draugę, kuri taip puoselėja savo grožį, kad eina miegoti 9 valandą vakaro. Bet kaip ji atrodo per savo 36 metus! Tai tiesiog nuostabu!

Miegas yra nuostabi Dievo dovana žmogui. Aš anksčiau galvojau, kad sapnas yra prakeiksmas, atimantis tiek daug brangaus laiko. Bet tik neseniai supratau miego naudingumą. Miego dėka žmogus, išskyrus kūnišką atsipalaidavimą, yra išvalomas moraliai – po miego ištrinamos emocijos, perteklinė informacija ir atmintyje lieka tik faktas.

Trečioji taisyklė. Gaivus oras yra grožio draugas!

Jei visą dieną sėdite biure, eikite namo bent keliomis stotelėmis. Langų stiklai ir langai turėtų būti nuolat atviri, o žiemą – kuo dažniau. Savaitgalį pasivaikščiokite gryname ore. Kad žmogus jaustųsi gana normaliai, jam reikia apie trisdešimt kubinių metrų gryno oro per valandą.

Ir dar viena svarbi grožio ir jaunystės išsaugojimo paslaptis – VIRTUVĖ! Mūsų oda yra gyvas organizmas, o šiame organizme kaupiasi toksinai (nuodingos medžiagos), iš kurių mes turime nuolat išsiskirti. Archimedo „Pi“ tikslumu apskaičiuojama, kad žmogus turi išsiskirti per savo odos poras TRYS PUSLAPIAI DAUG daugiau nei per tiesiogines žarnas ir vaikus! Tai galima pasiekti tik garinėje pirtyje su šluota.

Ypač gerai, kai pirtyje viskas pagaminta iš medžio. Be to, nuo vakaro gydytojai baseine gamina labai fiziologinį tirpalą, šiuo tirpalu pamirkykite gauruotą rankšluostį ir šiek tiek suspauskite. Kai nusiprausite su puriu druskiniu rankšluosčiu, kūnas pasidaro raudonas kaip omaras, galite manyti, kad jūsų oda yra gyvas organizmas. Tuo pačiu metu patariama nenaudoti muilo, o kukurūzų miltų, kurie nėra kenksmingi karštoje vietoje.

Ketvirtoji taisyklė. Vitaminai !!!

Kita jaunystės paslaptis – vitaminų vartojimas.

Kur vitaminai, ne man tau paaiškinti! Tai šiandien žino net vaikai. Žinoma, ne cigaretėse, ne alkoholyje ir ne pyraguose!

Nebent aš paprašysiu žiemos laiko. Žiemą vitaminų daugiausia randama ne šiltnamio daržovėse, o džiovintuose vaisiuose. Taigi atsiremkite į džiovintų vaisių kompotą, ryte į avižinius dribsnius dėkite džiovintų abrikosų ir razinų ir reguliariai gerkite erškėtuogių užpilas, jis turėtų būti rūgštaus skonio, tik tada turi pakankamai vitaminų.

„Keli šaukštai avižinių dribsnių, pomidorų, apelsinų, puodelis arbatos ir jogurto, porcija visų kitų produktų kasdien – ir jūs galite pamiršti apie senatvę ir nuovargį. Nebent, žinoma, pamirškite sportuoti “, – sakė P. Prattas. Tarp „stebuklų gaminių“ specialistas nustatė: pupeles ir mėlynes, brokolius ir avižinius dribsnius, apelsinus, geltoną moliūgą, soją, lašišą, špinatus, juodąją ir žaliąją arbatą, pomidorus, kalakutieną, riešutus ir jogurtą. Kad dieta duotų rezultatų, visus aukščiau išvardintus produktus reikia valgyti bent 4 kartus per savaitę.

Penktoji taisyklė. Vidinė nuotaika ir proto būsena!

Jaunatvės paslaptis – vengti negražių emocijų. Tai ne mažiau svarbu nei visi aukščiau išvardyti dalykai! Jei nepamiršote, kaip pajuokauti ir juoktis, kaip jaunystėje, jei esate draugiški ir niekam nepavydi pavydėti, jei turite mėgstamą pramogą, tai jūsų senatvė turės gražų jauną veidą ir jums nereikės plastinių operacijų!

Ir pagaliau – Dėl „jaunystės eliksyras . 

Manoma, kad ši kompozicija tikrai galingai atjaunina ląsteles, ją gerti rekomenduojama nuo 30 metų. 200 gramų ramunėlių, 100 – nemirtingų, 100 – jonažolių ir 100 gramų beržo pumpurų sumaišoma, susmulkinama. 1 valgomasis šaukštas užpilkite mišinį 0,5 l karšto vandens (termose), nukoškite. Gerkite vieną stiklinę infuzijos vakare prieš miegą su šaukštu medaus ir ryte pusvalandį prieš valgį.

Gerkite mėnesį. Pakartotinis kursas – per penkerius metus.

Šeštoji taisyklė (maža, bet svarbi)

Moters amžius išduoda kaklą ir rankas.

Dažnai pamirštame rankas. Mes pripratome prie jų išvaizdos ir ne visada galime užfiksuoti momentą, kai raukšlės pernelyg aiškiai guli ir kaulai ant rankų išsikiša. Odos ant rankų kenčia nuo kraštutinės temperatūros ir neužtikrintumo labiau nei skruostai, padengti apsauginiais ir toniniais kremais. Tomis pačiomis rankomis turite plauti, plauti indus, slėpti juos kišenėse dėl pirštinių, kurios buvo pamirštos namuose.

Mūsų proseneliai ne veltui pavasarį ir rudenį nešiojo plonas pirštines – jie saugojo rankų odą, pratęsdami jos jaunystę. Idealiu atveju pirštinių sezoną reikėtų atidaryti, kai tik temperatūra gatvėje nukris iki +4 laipsnių. Taigi pirkti plonas, elegantiškas pavasarines pirštines nėra palepinimas, o įprasta priemonė.

Dabar jūs žinote 6 auksines amžių grožio taisykles. Pradėkite juos sekti kuo anksčiau!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA