Home Įdomybės 51 metų močiutė iš Italijos įrodo, kad bet kuriame amžiuje galite atrodyti gražiai

51 metų močiutė iš Italijos įrodo, kad bet kuriame amžiuje galite atrodyti gražiai

by adminas
1032 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Oho!

Jacqueline Berrido Pisano yra pati gražiausia močiutė pasaulyje pagal anglišką leidinį „The Sun“. Nuostabu, kad šiai moteriai neatrodo daugiau nei 25 metai, rašo „Style Rave“.

Dabar madinga močiutė gyvena Italijoje, nors turi slavų šaknis (ji kilusi iš Serbijos). Jacqueline turi 466 tūkstančius sekėjų „Instagram“ tinkle ir net nepaisant neseniai vykusio 51-ojo gimtadienio, moteris laikoma viena seksualiausių tinklaraštininkų.

„Niekada nemėginau vadovautis stereotipais apie moters grožį. Bet kuriame amžiuje galite atrodyti gražiai. Bet kokiu atveju, mūsų kūnas yra tik apvalkalas mūsų sielai “, – sakė močiutė iš Italijos.

Moteris daug žino apie madą! Ji rengiasi labai stilingai ir atrodo tiesiog stulbinančiai. Močiutė yra tinkamos mitybos šalininkė ir mėgsta sportuoti.

Ar galėtumėte patikėti, kad ji yra močiutė? Ir ji iš tikrųjų turi 30 metų dukrą ir dvi anūkes!

Pati Jacqueline mano, kad amžius ir grožis yra du vienas nuo kito nepriklausomi dalykai. Svarbiausia, kiek tu moki sekti savimi.

Be to, svarbiausi kiekvienos moters grožio momentai yra jos laikysena ir stiliaus pojūtis.

Seksualiausia pasaulio močiutė visada mielai dalinasi paslaptimis su savo prenumeratoriais ir nuolat džiaugiasi naujomis jų nuotraukomis!

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA