Home Įdomybės 5 įdomūs ir neįprasti eterinių aliejų naudojimo būdai kasdieniame gyvenime

5 įdomūs ir neįprasti eterinių aliejų naudojimo būdai kasdieniame gyvenime

by adminas
134 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Ar žinojai, kad eteriniai aliejai gali būti naudojami ne tik kosmetologijoje ir aromaterapijoje? Be to, tokios medžiagos gali būti puikus pagalbininkas bet kuriai namų šeimininkei. Jei jau esate susipažinęs su šiuo rodikliu, tada galite pereiti tiesiai prie savo mėgstamiausių parinkčių.

Tuo atveju, jei esate pradedantysis, geriausia atlikti kelis testus. Norėdami atlikti patikrinimą, turite atidaryti buteliuką, o tada atsinešti į veidą.

Tada šiek tiek atsikvėpkite. Tuo atveju, jei neturite jokio diskomforto, tuomet verta naudoti tokį aliejų.

Būtinai patikrinkite šios ar kitos parinkties jautrumą. Paimkite vieną šaukštą aliejaus. Tai gali būti saulėgrąžų, alyvuogių, kokosų ir kitų rūšių aliejai. Įpilkite porą lašų aromatinių aliejų į vieną iš turimų aliejų. Tada jums reikia lašėti ant riešo. Jei po 15 minučių nepastebėjote jokių alerginių apraiškų, tada viskas bus tobula tvarka.

Pirmas patarimas.

Valant grindis, pabandykite lašinti eterinius aliejus.

Į 5 litrų kibirą vandens įpilkite maždaug 35 lašus eterinio aliejaus ir viską išmaišykite. Kaip priedą galite išbandyti apelsinų, eglių ar eukaliptų aliejų. Nepaisant šių galimybių, visada galite išbandyti bet kokį aliejų, kuris jums tikrai patinka. Norėdami nukenksminti plotą, geriausia naudoti arbatmedžio aliejų. Jei norite padaryti viską, kad žmogus jaustųsi ramus, geriausia išbandyti levandų aliejų. Norėdami įkrauti savo energiją, turite naudoti citrusinių vaisių aliejų.

Antras patarimas.

Į nedidelį indą reikia supilti skysčius, įpilti nedidelį kiekį druskos ir 5 lašus bet kokio aromatinio aliejaus, galite išbandyti greipfrutus. Su šia įdomia kompozicija būtina mirkyti audinį. Geriausia neplauti šluoste naudojamo audinio. Efektyviau naudoti vienkartines servetėles, kurias prireikus galima bet kada pakeisti.

Trečias patarimas.

Namuose galima dezinfekuoti orą. Ši parinktis gali būti naudojama kaip gaiviklis, pagamintas iš natūralių ingredientų. Taip pat visada galima panašiu sprendimu apdoroti automobilio saloną.

Norėdami apsisaugoti nuo įvairių rūšių infekcijų, turite naudoti purškiklį su įvairių rūšių eteriniais aliejais. Be to, dėl šio aliejaus naudojimo oras tampa kvapnesnis. Purškiamame buteliuke turite naudoti vandenį, įpilkite nedidelį kiekį druskos, taip pat po du lašus kiekvieno į mėtų, eukalipto ir arbatmedžio masę.

Verta paminėti, kad šią parinktį galima purkšti ne tik per orą, bet ir ant daugybės objektų. Šis purškiklis padės susidoroti su dulkių erkutėmis, jis taip pat labai gerai kovoja su įvairiais virusais, bakterijomis ir net grybelio apraiškomis. Be to, šią parinktį galima naudoti automobilyje, gydant sėdynes ir visą saloną.

Ketvirtasis salonas.

Pašalinti blogą kvapą, taip pat dezinfekuoti batus.

Pirmiausia reikės su savimi pasiimti vieną neaustinę servetėlę, šią parinktį susukti bent tris kartus, o paskui patepti nedideliu kiekiu bet kokio aliejaus, pavyzdžiui, apelsino. Norėdami atsikratyti grybelio, turite išbandyti arbatmedžio aliejų. Išmirkyta servetėlė turi būti dedama į batų vidų, taip pat palikite viską šioje padėtyje kelioms valandoms ar per naktį. Tokią servetėlę galite naudoti ilgesnį laiką, pavyzdžiui, jei reikia laikyti žieminius batus.

Penktas variantas.

Kvepalai drabužių spintoms, taip pat bet kokiai patalynei. Kojų kontrolės prevencijai.

Neaustinį audinį turėsite patepti nedideliu kiekiu eterinio aliejaus. Kitas, jums reikia keletą kartų suvynioti šią servetėlę, tada padėkite ją ten, kur yra patalynė. Be to, galite pridėti aromatą bet kokiose spintelėse, taip pat lentynose.

Reikėtų pažymėti, kad kandis labai bijo levandų kvapo. Be kitų dalykų, šis kvapas kvepia labai gerai, gali būti naudojamas nuolat.

Išbandykite, jums tai tikrai turėtų patikti.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA