Home Receptai 46-erių metų rankos atrodė kaip 70 metų. Bet kai jos draugas pasakė šį slaptą receptą, ji negali atpažinti savo rankų!

46-erių metų rankos atrodė kaip 70 metų. Bet kai jos draugas pasakė šį slaptą receptą, ji negali atpažinti savo rankų!

by adminas
272 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Rankos kaip mergaitės!

Kiekvieną dieną dirbame su savo rankomis, o ekspertai mano, kad jie suteikia pirmuosius senėjimo požymius.

Kodėl taip yra? Kadangi oda ant rankų yra labai plona ir jautri. Laimei, šiek tiek pastangų galite atkurti savo jaunatviškas rankas.

Matomas senėjimas
Rankos gale yra labai mažai riebalų, todėl, kol kolageno ir elastino pluoštai pradeda skilti, poveikis tampa pastebimas. Nuolatinis plovimas ir įvairių cheminių medžiagų poveikis jiems gali turėti didelį poveikį, todėl nenuostabu, kad jiems reikia papildomos priežiūros.

Kiaušiniai
Ekspertai teigia, kad šis galingas maistas padeda atkurti elastingumą. Tai labai paprasta – paimkite kiaušinių baltymus ir sumaišykite juos su vienu šaukštu medaus. Tada šepečiu nuvalykite rankas ir leiskite jiems išdžiūti. Nuplaukite muilu ir vandeniu.

Bulvės
Bulvės gali vėl padaryti jūsų rankas. Virinama keletas vidutinių bulvių ir sumaišykite juos su šakute. Įpilkite 2 šaukštai alyvuogių aliejaus, medaus ir pieno ir įdėkite šį mišinį į šaldytuvą. Naudokite mišinį 2-3 kartus per savaitę ir palikite apie 15 minučių. Nuplaukite muilu ir vandeniu.

Augalų žievelės aliejus

Ožiaragių aliejus padės atgauti rankų elastingumą ir stiprumą, ir ši alyva taip pat labai maistinga. Kasdien masažuokite rankas su šia alyva ir atsipalaiduokite.

Citrina ir cukrus
Išspauskite pusę citrinos ir sumaišykite su 2 šaukštais cukraus ir patrinkite šį mišinį ant rankų, kad pagerintumėte mikrocirkuliaciją. Nuplaukite muilu ir šaltu vandeniu.

Migdolų aliejus
Sugerti rankas migdolų aliejumi, o po to 5 minutes šaltu vandeniu, tada užtepkite riebalų grietinėlę. Dėvėkite rankas pirštines ir palikite jas naktį. Ryte rankos bus visiškai sudrėkintos.

Vazelinas
Jūsų rankose reikia naudoti vazeliną, dėvėti medvilnės pirštines ir palikti jas naktį.

Nustokite kramtyti nagus,
tai paveikia delnų odą, taip pat lėtina nagų augimą ir daro rankas senesnes.

Venkite naudoti labai karštą vandenį,
venkite rankų su labai karštu vandeniu, nes tai gali dehidratuoti. Vietoj to naudokite šiltą ar šaltą vandenį.

Apsaugokite savo rankas nuo šalčio
, nes visada lauke lauke dėvėkite pirštines, nes jos yra labiausiai pažeidžiamos.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA