Home Įdomybės 4 priežastys, kodėl negalima gerti kavos tuščiu skrandžiu

4 priežastys, kodėl negalima gerti kavos tuščiu skrandžiu

by adminas
340 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Kavos puodelis ryte yra ritualas daugeliui žmonių. Jis pagyvina ir padeda pagaliau atsibusti, rašo „Viral Bake“. Be to, kava naudinga sveikatai, ji apsaugo nuo depresijos ir Alzheimerio ligos. Šis gėrimas netgi gali sumažinti raumenų skausmą po mankštos.

Tačiau net patys ištikimiausi kavos gėrimų žinovai nežino, prie ko pripila kavos puodelio, išgerto ant tuščio skrandžio:

1. Diskomfortas skrandyje.

Kavos gėrimas tuščiu skrandžiu yra rimtas išbandymas vos pažadintam kūnui. Pirmiausia atlikęs smūgį, skrandis, kaip ir tikėtasi, išskiria druskos rūgštį, reikalingą skysčiui perdirbti. Net kelias savaites iš eilės su kava prieš pusryčius iš pradžių jausis diskomfortas skrandyje, o galiausiai – rimtos viso kūno darbo problemos.

2. Sumažina kortizolio kiekį.

Gerdami nevalgius kavos, galite sutrikdyti paros ritmą. Paprasčiau tariant, ryte jūsų kūnas išskiria kortizolį, jis padeda jaustis budriems ir aktyviems. Nevalgiusi rytinė kava sulėtina hormono veiklą ir laikui bėgant organizmas, nenaudodamas dopingo, nebepajėgia atsibusti ir aktyviai įsitraukti į darbą.

3. Parodo svarbius mineralus.

Rytinė kava gali pakenkti kūnui, nes padeda pašalinti iš organizmo kalcį, kalį ir magnį.

4. Didina nerimą.

Taip, žmonės nerimauja, kai geria kavą tuščiu skrandžiu. Priežastis yra paprasta: kofeinas stimuliuoja „kovok arba bėk“ reakciją. Tai suteiks greitą širdies plakimą, prakaitavimą ir nerimą.

Pagaliau:

Norint išvengti skrandžio problemų, geriau negerti kavos tuščiu skrandžiu. Gerkite po pusryčių. Tinkamas laikas mėgautis mėgstamu gėrimu yra nuo 9.30 iki 11.30 ryto. Tuomet kava atneš naudos kūnui ir papildomos energijos.

 Ar geriate kavą tuščiu skrandžiu?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA