Home Įdomybės 3 didelės emocijos, apie kurias niekas nekalba praradęs tėvą

3 didelės emocijos, apie kurias niekas nekalba praradęs tėvą

by adminas
177 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

„Tai normalu“. „Visi pergyvena“. „Tu gali tai padaryti.“

Jei šie paguodos žodžiai jus pradeda erzinti, tikriausiai viskas yra ta, kad jaučiatės netikri juose. Vieno iš tėvų mirtis gali būti vienas iš sunkiausių išgyvenimų , ypač kai tu pats nesuvoki, ko nori iš gyvenimo.

Šiandien mes jums papasakosime apie tris emocijas, kurios jus užlies po tėvo mirties.

1. Pamečiau.

Nuo to laiko, kai atėjote į šį pasaulį ir atsikvėpėte, jūsų tėvai pasirūpino jumis ir parodė jums teisingą kelią. Jie išmokė tave gyvenimo ir padėjo įveikti daugybę jo kliūčių.

Palikęs be vieno iš jų (ir ypač be jų) jautiesi pasimetęs. Ypač sunku, kai žūtbūt reikia kalbėtis su tėčiu ir klausti jo patarimo. Juk jo žodžiai taip dažnai jus palaikė sunkiais laikais! Jo buvimas taip dažnai jus išgelbėjo nuo streso!

Dabar jo nebėra ir visi patikina, kad tu gali tai padaryti. Bet tai tik tušti žodžiai. Tai bus labai sunku susitvarkyti, nes ši tuštuma tave persekios tol, kol būsi pakankamai senas ir subrendęs, kad pats ją užpildytum.

2. Ilgesys.

Net jei niekada iš tikrųjų nepažinote savo tėvo, jo pasitraukimas paliks neišdildomą žymę. Kai tavo tėvas paliks šį pasaulį, jis negrįš.

Su tuo susitaikyti labai sunku – tam gali prireikti metų. Tėčio ilgesys niekada nepraeis. Greičiausiai kiekvieną dieną apie jį galvosite, protiškai vedžiodami pokalbius su juo.

Taip, kiti jus paguos ir sakys, kad liūdesys praeis. Kažkas sakys, kad po trijų mėnesių skausmas sumažės, tarsi tai palengvintų. Tiesą sakant, jūs labai ilgai nešiosite skausmą ir ilgesį savyje, kol rasite tai, kas gali išgydyti jūsų sielą.

3. Kaltės jausmas.

Jūs nesate kaltas dėl savo tėvo mirties. Bet jūs vis tiek jausitės kalti – ne tiek dėl pačios mirties, kiek dėl praleistų galimybių. Tave užplūs mintys apie tai, ką galėtum padaryti, ir kalbėti apie tai, kol dar nebuvo per vėlu.

Labai sudėtinga, jei buvai paskutinis asmuo, matęs jį gyvą. Pajusite, kad galite būti geresnis sūnus ar geresnė dukra, todėl tėvas gali jumis didžiuotis. Galbūt jūs psichiškai išsigąsite kiekvieną kartą, kai elgsitės nevertiškai ar įžeisite savo tėvą.

Prisiminsite kiekvieną kartą, kai pakabinote, nepaklusote, nesilankėte … Bet galų gale galite išmokti pamoką iš šių klaidų ir tapti geresni.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA