Home Žmonės 20 šlykščių dalykų, kuriuos daro kiekviena mergina

20 šlykščių dalykų, kuriuos daro kiekviena mergina

by adminas
346 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Vyrai klaidingai mano, kad visos moterys yra tvarkingos, tvarkingos, pamiršdamos, kad jos taip pat yra gyvi žmonės su savo bėdomis ir trūkumais.

Abiejų lyčių atstovai daro kai kuriuos dalykus, tačiau ne visos jaunos moterys yra pasirengusios tai pripažinti. Mes nusprendėme išsakyti gyvenimo tiesą ir pakalbėti apie tuos moteriškos prigimties faktus, kurie padės į juos pažvelgti kitaip. Vyrai bus atkalbinėjami, o moterys šiame aprašyme atpažins save.

1. Kasdien keičiama patalynė !? Pamirškite reklaminius šūkius. Moterys taip pat mėgsta savaitę nešioti tą pačią liemenėlę.

2. Prisimeni tą pačią liemenėlę su nepriekaištinga kojine, kurią įsigijote per savo studentiškus metus? Pripažink, kad vis dar esi baikštus ir nesi pasirengęs už tai nieko pakeisti, nors išvaizda ir dydis palieka daug norimų rezultatų.

3. Visos moterys iš prigimties iš anksto žino apie periodus, kuriuos lanko kiekvieną mėnesį. Nepaisant to, kiekvieną kartą merginos stebisi „kraujo“ sąvoka ir tuo, kaip atrodo „menstruacijos“.

4. Plaukų depiliacija, ypač bikinio srityje, yra skaudi tema visoms mergaitėms. Ir kaip bauginantis ilgų plaukų poveikis šioje srityje menstruacijų metu. Patikėkite, niekas nemėgsta nuplėšti plaukų nuo tarpiklių sparnų.

5. Ar jūs kada nors nusiprausėte po to, kai ten buvo prausiama mergaitė !? Ne! Ir mes to nerekomenduojame, nes jūsų akys pamatys neįsivaizduojamą „plaukų“ vaizdą, kuris bus ant visų sienų, plytelių, grindų.

6. Ir mergaitės patiria tikrą malonumą, jei netyčia ant kūno randa plaukus, kuriuos reikia pašalinti. Ir nesvarbu, ar jis buvo gyvas, ar tik netyčia trenkė į kūną …

7. Moterims yra aiškus plaukų šalinimo priemonių atskyrimas: kažkas specialiai pažastims, kažkas kojoms, bet tos žirklės – būtent plaukams bikinio srityje. Jei nakvosite su mergina per naktį, būtinai paklauskite, kokias žirkles galite naudoti.

8. Pasaulyje iš tikrųjų egzistuoja lyčių diskriminacija: vyro kelias nuo plaukų nuo bambos sukelia emocijų antplūdį ir jaudulį, o moteriškos – dėl tam tikrų priežasčių sukelia pasipiktinimo ir pasibjaurėjimo šūksnius.

Kodėl taip yra? Ar moterys negali būti plaukuotos? Būtent dėl ​​šios priežasties mergaitės pašalina plaukus ant pilvo, kad nepažeistų silpnos vyrų psichikos.
9. Ar žinote, kad moterims patinka žiūrėti į bikinio zoną, kai jos sėdi ant tualeto? Tiesa, tiesa.

10. Ir moterys mėgsta pojūtį pašalinus plaukus bikinio srityje. Jaučiasi kaip kūdikiai! Taigi, jei matote linksmą ir „skraidančią“ moterį – žinote, galbūt ji padarė bikinio plaukų šalinimą.

11. Kiekviena mergaitė turi senas mylimas kelnaites su skylutėmis, kurias periodiškai užsimauna, nors joms laikas eiti į urną.

12. Pabandykite stebėti merginą, kuri kažką valgo. Pamatysite, kad ji nevengia valgyti maisto gabalėlių, kurie netyčia nukrito jai ant krūtinės. Ir kita vertus – galų gale, jie krito jai ant krūtinės, kodėl gi ne valgyti?

13. Tik moterys gali išmokti nusivilkti drabužius nenusirengdamos. Atrodo, kad tokį gyvenimo hacką reikėtų užpatentuoti.

14. Ir, paslėpusios kažką liemenėlėje, merginos dažniausiai pamiršta ir prisimena apie slaptą talpyklą tik tada, kai išima liemenėlę. Kraunasi … Įsivaizduok, kiek ten gali būti lobių.

15. Moterys skutasi kojų pirštus. Tik nedaugelis žmonių apie tai žino.

16. Vyrai dievina moteriškas krūtis. Tačiau pačios moterys ją myli! Todėl jie nenori kartais žaisti su savo krūtimis prieš veidrodį.

17. Jie suspaudžia krūtį, suspaudžia ir sudedami į krūvą, fantazuodami apie tobulą liemenėlę, kuri laikytų formą ir savo rankomis.

18. Nepamirškite apie spuogus. Sąžiningos lyties atstovės pašėlsta dėl galimybės išspausti vieną ar kitą spuogą.

19. Ir dažnai merginos nelaukia, kol spuogas subręs. Kaip sakoma, jie spaudžia, kaip yra.

20. Ir atlikę bauginančią ekstruzijos procedūrą, mergaitės turi uostyti savo pirštus, kad įsitikintų, jog ten viskas tvarkoje.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA