Home Receptai 2 bananai per dieną per mėnesį gali pakeisti jūsų sveikatą! Štai kaip

2 bananai per dieną per mėnesį gali pakeisti jūsų sveikatą! Štai kaip

by adminas
83 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Nors tai lengvai prieinamas ir nebrangus maistas, bananai dažnai yra nepakankamai įvertinami. Bet tai labai sveikas ir skanus produktas. Juose yra daug svarbių maistinių medžiagų, pagerėja virškinimas, stiprinama širdies sveikata ir užtikrinamas svorio metimas , rašo „Segredos do Mundo“.

Ir jei dažnai išmetate labai prinokusius bananus, štai įspėjimas: kai ant žievelės pradeda atsirasti rudos dėmės, laikas juos valgyti.

Tyrimai rodo, kad labai prinokę bananai yra naudingesni. Šios dėmės susideda iš medžiagos, blokuojančios naviko ląstelių plitimą ir augimą. Be to, juose gausu antioksidantų, kurie stiprina imuninę sistemą.

2 bananų per dieną vartojimas mėnesį prisideda prie:

1. Sumažinkite rėmuo.

Jei turite didelį rūgštingumą, valgykite šį vaisių dažniau. Tiesą sakant, jis veikia kaip galingas antacidas. Dėl to jis nedelsdamas pašalina refliuksą ir rėmuo. Jis taip pat reguliuoja žarnyną dėl savo skaidulų.

2. Padidinkite energiją ir ištvermę.

Valgykite bananus prieš treniruotę ir pastebėkite skirtumą. Dėl mineralų, vitaminų, kalio ir mažo glikemijos indekso jie padidina ištvermę ir apsaugo nuo mėšlungio.

3. Kraujospūdžio stabilizavimas.

Jie gali sumažinti natrio kiekį, tokiu būdu kontroliuodami kraujospūdį, o dėl kalio taip pat prisideda prie širdies sveikatos.

4. Skrandžio opų gydymas.

Lygios tekstūros bananas dengia skrandžio gleivinę, apsaugodamas nuo pepsinės opos. Tokiu būdu jie gali padėti išvengti dirginimo ir kaustinių rūgščių.

5. Kūno temperatūros reguliavimas.

Pabandykite duoti bananą karščiuojančiam asmeniui. Jie sugeba reguliuoti kūno temperatūrą.

6. Atsikratyti depresijos.

Triptofanas, kuriame gausu bananų, virsta serotoninu – smegenų neurotransmiteriu. Tai suteikia atsipalaidavimą ir nuotaikos pagerėjimą.

7. Anemijos išnykimas.

Bananai yra galingas vaistas nuo anemijos, nes juose yra per daug geležies, kuri skatina raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino gamybą. Jie taip pat turi daug vitamino B, kuris ramina nervų sistemą ir mažina stresą.

Dabar jūs suprantate, kodėl taip svarbu valgyti šį skanų vaisių?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA