Home Be kategorijos 12 PAVYZDŽIŲ, KAD GYVENTOJAS miršta

12 PAVYZDŽIŲ, KAD GYVENTOJAS miršta

by adminas
208 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Mes turime tik vieną kepenį ir turime ja rūpintis! Tai ne tik padeda išfiltruoti toksinus ir išvalyti kraują, bet ir padeda subalansuoti hormonus bei vaidina svarbų vaidmenį perdirbant ir paskirstant maistines medžiagas iš maisto. Kaip sužinoti, kad kepenims reikia pagalbos, ir kaip ją suteikti? Sužinokime daugiau apie tai vėliau straipsnyje.

Yra klaidinga nuomonė, kad norint sugadinti kepenis reikia būti beveik alkoholiku, tačiau iš tikrųjų yra ir kitų priežasčių, galinčių sukelti jo žalą ir ligą. Tai gali būti, pavyzdžiui, banalus bet kokio tipo vaistų ir pagalbinių priemonių priėmimas, kurį praktikuoja dauguma mūsų.

Ligos kepenys: į ką turėtumėte atkreipti dėmesį

Šie simptomai rodo kepenų ligą: 

 1. Blyški, balti arba geltoni nagai
 2. Sumušimų atsiradimas skirtingose ​​kūno vietose
 3. Odos ir akių pageltimas (tulžies išsiliejimas)
 4. Pilvo skausmas ir pilvo pūtimas
 5. Kojų ir kulkšnių patinimas
 6. Niežtinti oda
 7. Juodas šlapimas
 8. Blyškios išmatos arba kruvinos ar degutinės išmatos
 9. Lėtinis nuovargis
 10. Pykinimas ar vėmimas
 11. Apetito praradimas

Jei pastebėjote vieną ar daugiau iš aukščiau išvardytų simptomų, pirmiausia turėtumėte išvalyti kepenis, pakeisdami dietą. Didžiausią dėmesį skirkite sveikesnio maisto, pavyzdžiui, vaisių ir daržovių, valgymui, nevalgykite rafinuotų ir perdirbtų maisto produktų; subalansuokite savo porcijas.

Kaip išvalyti kepenis

 • Gerkite daug vandens.
 • Susikoncentruokite į ekologišką maistą ir venkite maisto produktų, kuriuose yra GMO.
 • Nustokite vartoti visų rūšių rafinuotą cukrų, įskaitant baltąjį, rudąjį, runkelių ir cukranendrių cukrų, taip pat cukranendrių sultis ir jos kristalus.
 • Subalansuokite savo mitybą – padidinkite sveikų riebalų, rauginto maisto, neskrudintų riešutų, daigintų grūdų, sėklų, žalio maisto, augalinių ir gyvulinių baltymų suvartojimą.
 • Padidinkite žalių lapinių daržovių, kuriose gausu B, C ir K grupės vitaminų, taip pat mineralų – magnio ir folatų, suvartojimą.
 • Padidinkite sieros kiekį valgydami daugiau kopūstų, brokolių, Briuselio kopūstų, šparagų, svogūnų, česnakų ir laisvai laikomų kiaušinių.
 • Venkite rafinuotų aliejų, kurie provokuoja uždegimą. Tai apima augalinį, sojų, kukurūzų, medvilnės sėklų, rapsų, dygminų ir saulėgrąžų aliejus.
 • Minėtus aliejus pakeiskite sveikesnėmis alternatyvomis, tokiomis kaip kokosų ir palmių aliejai, lydytas sviestas iš buivolių pieno, avokadų aliejus ir sviestas iš karvių pieno, šeriamo ganyklomis.
 • Padidinkite maisto produktų, kuriuose gausu amino rūgščių, pavyzdžiui, kopūstų, burokėlių, petražolių, špinatų, laisvai laikomų vištų kiaušinių ir vištienos, vartojimą.
 • Apribokite fruktozės kiekį iki dvidešimt penkių gramų per dieną.
 • Padidinkite maistinių skaidulų kiekį iki trisdešimt penkių gramų per dieną vartodami Briuselio kopūstus, brokolius, artišokus, avokadus, chia sėklas ir linus.
 • Jei įmanoma, stenkitės vengti vartoti alkoholį (mes žinome, kad jis nėra labai populiarus, bet norite būti sveikas?).

Žemiau išvardyti maisto produktai turėtų būti neatsiejama jūsų dietos dalis, nes jie geriausiai atlieka kepenų valymą ir atstatymą.

Dvi geriausios kepenų pagalbos priemonės

Ciberžolė

Ciberžolė turėtų būti geriama kiekvieną dieną, nes ji yra ypač naudinga viso kūno sveikatai. Dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių jis padeda išvengti kepenų pažeidimo ir atkurti jo funkcijas. Atkreipkite dėmesį, kad kurkuminas (medžiaga, randama ciberžolėje) efektyviau absorbuojamas kartu su juodaisiais pipirais.

Pieninis erškėtis

Pieno erškėtis yra dar vienas svarbus produktas, kuris daro puikų darbą saugant kepenis. Jame yra silimarino – galingos priešuždegiminės, antioksidantinės, antivirusinės ir anti-pluoštinės medžiagos, saugančios kepenis nuo alkoholio, medikamentų, toksinų ir virusų daromos žalos.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA