Home Naujienos 10 ženklų, kad mirusiojo mylimojo siela dabar yra netoliese

10 ženklų, kad mirusiojo mylimojo siela dabar yra netoliese

by adminas
657 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei neseniai praradote mylimą žmogų, tada ilgai negalėsite nustoti galvoti apie jį ir patirti gilių netekties jausmą. Tačiau ir pats miręs pomirtiniame gyvenime jaučia nerimą dėl savo artimųjų, nes terpės yra tikros.

Yra įvairių būdų sužinoti, ką mylimas žmogus bando priminti apie save. Siūlome išsiaiškinti 10 mirusiojo sielos buvimo šalia jūsų požymių.

Daugelis ženklų nepastebimi, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į 10 akivaizdžių ženklų, kad artimieji nori atkreipti jūsų dėmesį.

Kaip suprasti, kad mirusiojo siela yra šalia

1. Gyvūnų elgesys Mirusiųjų sielos gali laikinai patekti į gyvūnų, paukščių ar vabzdžių kūnus. Jie tikrai stengsis atkreipti jūsų dėmesį ir atidžiai jus stebės. Atidžiai apžiūrėkite, kaip elgiasi faunos atstovai – jie gali duoti jums ženklo apie artimo žmogaus buvimą.

2. Rasite atsitiktinių elementų

Giminaičiai visada žino, kokie mažučiai niekučiai gali jums patikti, todėl stengsis juos sudėti į vietas, kur lengvai juos rasite. Jei viskas atrodo tarsi atsitiktinai, turėtumėte žinoti, kad mylimo žmogaus siela yra artima ir nepalieka jūsų be priežiūros.

3. kvapas

Tikriausiai prisimenate, kaip kvepėjo kažkas, ką praradote. Žmogaus kvapas gali būti siejamas su kvepalais ir net su cigaretėmis. Tai gali iškilti visiškai netikėtai, tai reiškia, kad velionis yra arti jūsų.

4. Mėgstamiausia muzika

Sudėtingose ​​situacijose galite išgirsti muzikos takelius, kuriuos mylėjo mirusysis. Jie nuolat skambės šalia jūsų, taip pat primins, ką praradote.

5. Sapnai

Jei norite dar kartą pamatyti mylimąjį, tada paskambinkite jam sapne. Siela tikrai atsakys į jūsų skambutį ir pasirodys naktį. Nebijokite sapnų, kuriuose dalyvauja mirusieji. Jie gali tiesiog jus aplankyti arba pabandyti jus apie ką nors įspėti. Prisiminkite visas sapno detales ir tada pabandykite suprasti, ką norėjo pasakyti jums artimas žmogus.

6. Pasirašyti numeriai

Pamatysite skaičius, kurie turėjo bet kokią reikšmę mirusiajam. Tai gali būti reikšmingos datos, kaip ir visa kita. Skaičiai jums pasirodys visur – ant laikrodžių, reklaminių antraščių ir kitų elementų.

7. Ramybės jausmas

Jausmas, kad esate prižiūrimas, gali atsirasti savaime. Jausitės gerai, bet negalėsite sau paaiškinti kodėl. Galbūt iš tikrųjų kažkas bando jus sušildyti.

8. Staigios mintys

Jei kartais jaučiate, kad į galvą šoka netikėtos mintys, gali būti, kad mirusieji artimieji jas jums transliuoja. Jei kuri nors frazė kilo spontaniškai į galvą ir su niekuo nesusijusi, atsiminkite ją. Kas žino, gal mintis jums tam tikru būdu padės?

9. Mirksinti lemputė

Medijos įsitikinusios, kad elektros energijos tiekimo nutraukimas yra susijęs su svetimšalių buvimu. Atkreipkite dėmesį į mirksinčią lemputę, taip pat į buitinių prietaisų įjungimą / išjungimą.

10. Aukso šurmulys

Kitas aspektas, susijęs su kita pasauliu, yra skirtingas garsų dažnis, kuriais bendrauja mirusiųjų sielos. Gyvieji nesugeba to suvokti teisingai, bet jie jaučia savotišką šurmulį ir dilgčiojimą ausyse.

Tikimės, kad ši informacija jums buvo naudinga. Pasidalinkite komentaruose, ar netekote artimųjų ir ar po mirties jautėte jų buvimą.

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA